با ساماندهی ورودی های شهر سمنان در شورا موافقت شد

  • ۱۶ شهریور ۱۴۰۱
  • ۱۴۷ بازدید

 

#ساماندهی_ورودی_های_سمنان

🔹️تصویر مربوط به طراحی سه‌بعدی از المان میدان قومس(ورودی غربی سمنان) که در فاز سوم اجرا می‌شود

💠شهردار سمنان: شهرداری‌های سمنان و اهواز ارتباط گردشگری برقرار می کنند

💠شهردار سمنان:کمپ زائر شهرداری سمنان در یک ماه و نیم گذشته میزبان ۱۲ هزار نفر بود

💠علی همتی رئیس شورای شهر سمنان خواستار ساماندهی ورودی های شهر تا نوروز ۱۴۰۲ شد

💠مجید نظری نائب رئیس شورا: ورودی شرقی؛باغ موزه دفاع مقدس و احیای پارک کومش ظرفیت‌های سرمایه گذاری را تقویت می کند

💠حسین موسوی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورا: آزادراه حرم تا حرم بر ورودی های شهر تاثیر مستقیم دارد

💠تمام اعضای شورای شهر با نامه ساماندهی ورودی های شهر سمنان از سوی شهرداری موافقت کردند

🔻 آنچه مربوط به ساماندهی ورودی های شهر سمنان از سوی اعضای شورا و شهردار بیان شد را بخوانید 👇👇👇

 

شهرداری‌های سمنان و اهواز ارتباط گردشگری برقرار می کنند

کمپ زائر شهرداری سمنان در یک ماه و نیم گذشته میزبان ۱۲ هزار نفر بود

🔹️شهردار سمنان گفت: کمپ زائر در ورودی غربی شهر سمنان میزبان ۲ هزار و ۸۲۲ خودرو و به طور میانگین بیش از ۱۲ هزار نفر از اول مرداد تا سیزدهم شهریور ۱۴۰۱ بود که مردم استان خوزستان با ۳۹۸ خودرو بیشترین میهمانان شهر بودند و به همین خاطر نامه ای جهت ارتباط گردشگری به مرکز این استان ارسال کردیم تا جلساتی بین شهردار و اعضای شورای ۲ شهر برگزار کنیم. در خصوص سایر استانها هم به تدریج این دیدارها و تفاهم نامه های جذب گردشگر انجام خواهد شد.

🔸️سید علی مرتضی نژاد در نشست صد و هشتم شورای شهر سمنان گفت: بر اساس بررسی خودروها از ۳۱ استان ایران در کمپ زائر اقامت کردند که آذربایجان شرقی با ۱۵۱، آذربایجان غربی با ۷۲ ، اصفهان با ۱۰۲،زنجان با ۱۷۷،کردستان با ۱۴۴،لرستان با ۱۷۹،مرکزی با ۱۲۷،کرمانشاه با ۱۰۷ ،فارس با ۲۲۸،کرمان با ۲۵۰ و خوزستان با ۳۹۸ خودرو بیشترین هموطنانی بودند که در این کمپ اقامت کردند.

🔹️وی تاکید کرد : این آمار تنها مربوط به کمپ زائر در مدت ذکر شده بدون در نظر گرفتن پارک هایی از جمله سوکان و ۱۷ شهریور است و این نشان از اهمیت رسیدگی به ورودی های شهر دارد.

🔸️مرتضی نژاد ادامه داد: ساماندهی ورودی شمالی شهر از سوی مهدیشهر و ایجاد رفوژ میانی همزمان با اجرای پل شهید سلطانی و نصب پل عابر پیاده انجام می شود.

🔹️وی در خصوص عملیات عمرانی میدان قومس گفت: سازمان همیاری‌های شهرداری‌ها در حال اجرای عملیات عمرانی میدان قومس در فاز دوم است که تا دهه فجر افتتاح می شود و ساخت و نصب المان این میدان در فاز سوم آن اجرا می شود.

🔸️در خصوص ورودیهای غربی و شرقی نیز جدول‌گذاری و ایجاد رفوژ میانی در دستور کار قرار دارد که با هماهنگی ادارات ذیربط از جمله راهداری و پلیس راه انجام می گیرد.

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_شهر_سمنان

🆔 @Semnan_shora

رئیس شورای شهر سمنان خواستار ساماندهی ورودی های شهر تا نوروز ۱۴۰۲ شد

🔻به گزارش روابط عمومی شورای شهر سمنان؛ رئیس شورای اسلامی شهر سمنان گفت: ورودی های شهر سمنان در دوره های مختلف مدیریت شهری مورد بحث بود و هم اکنون نیز با درخواست شهرداری مبنی بر ساماندهی ورودی ها و ایجاد رفوژ میانی در ورودی شمالی و زیباسازی و اجرای عملیات عمرانی در ورودی های شرقی وغربی به شرط بهره برداری تا پیش از نوروز ۱۴۰۲ موافقت می شود.

🔹️علی همتی در نشست صد و هشتم شورای شهر سمنان به جلسه اعضای شورا با کیایی مدیر کل محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و سرهنگ کبیری فرمانده پلیس راه استان در خصوص ورودی شرقی شهر سمنان اشاره کرد و گفت:ساماندهی ورودی‌های شهر از اولویت اصلی برنامه های این دوره از مدیریت شهری است و با توجه به اینکه ورودی شرقی می تواند توسعه خوبی را برای شهر سمنان داشته باشد؛ ساماندهی آن اهمیت ویژه ای دارد.

🔸️وی ابراز امیدواری کرد: شهرداری با مشارکت دستگاه های مربوط هر چه زودتر ساماندهی ورودی های شهر از شرق،غرب و شمال را به شرط پایان یافتن آنها تا نوروز ۱۴۰۲ در دستور کار قرار دهد.

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_شهر_سمنان

🆔 @Semnan_shora

نایب رئیس شورای شهر:ورودی شرقی؛باغ موزه دفاع مقدس و احیای پارک کومش ظرفیت‌های سرمایه گذاری را تقویت می کند

🔹️نایب رئیس شورای شهر سمنان گفت:ساماندهی و ایجاد میدان در ورودی شرقی سمنان و مکمل آن که بهره برداری و احیای مناسب پارک کومش به همراه باغ موزه دفاع مقدس است، می‌تواند ظرفیت های سرمایه گذاری شهر را تقویت کند.

🔸️مجید نظری در این نشست با اشاره به ساماندهی ورودی شمالی شهر بیان کرد: خط غربی کنار گذری که در تقاطع جنوبی شهرک روزیه و پل جهاد است قرار بر ایجاد کف سازی و فضای سبز بود که پس از سالها هنوز به انجام نرسیده است و در کنار ایجاد رفوژ ورودی شمالی؛ در اولویت ساماندهی آن منطقه باشد

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_شهر_سمنان

🆔 @Semnan_shora

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورا:آزادراه حرم تا حرم بر ورودی های شهر تاثیر مستقیم دارد

🔸️حسین موسوی گفت: اگر آزاد راه حرم تا حرم از مسیر مناسبی عبور نکند؛ پل سلام و میدان قومس که در جهت ساماندهی ورودی غربی شهر سمنان برنامه ریزی شده است به طور کل بی فایده است و این طرح ها از سوی مسافران کم استقبال خواهد بود .

🔹️رییس شورای شهرستان سمنان ادامه داد:امیدواریم ورودی شمالی شهر سمنان نیز با توجه به طرح گردشکری سمنان تا شهمیرزاد که از طرح های محرک توسعه منطقه است و با ایجاد تفاهم نامه‌ای که بین شهرداران و شوراهای این محور انجام شد با استانداردهای گردشگری به نتیجه برسد.

🔸️وی ارتباط گردشگری بین سمنان و اهواز را طرحی خوب از سوی شهردار معرفی کرد و گفت: اینگونه طرح های می تواند زمینه ای برای ارتباط های سرمایه گذاری و همچنین همکاری های به مانند ایجاد خواهرخواندگی شهرها در داخل کشور باشد.

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_شهر_سمنان

🆔 @Semnan_shora