حضور رئیس شورای شهر و رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی اجتماعی شورا در مدرسه تیزهوشان

  • ۲۳ مهر ۱۴۰۱
  • ۱۰۵ بازدید

 

علی همتی رئیس شورای اسلامی شهر سمنان به همراه حسین گلهاشم رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی اجتماعی شورای شهر در جمع دانش آموزان استعدادهای درخشان متوسط دوم مدرسه پسرانه شهید بهشتی شهر سمنان به منظور آشنایی بیشتر دانش آموزان با وظایف مدیریت شهری و همچنین بیان پیشنهادات و انتقادات شهری از زبان دانش آموزان حضور یافتند.

 

در این نشست علی همتی رئیس شورای شهر به سوالات دانش آموزان تیزهوشان پسرانه شهید بهشتی سمنان در حوزه شهری پاسخ داد و مواردی از جمله طرح جامع در موضوعات مختلف از جمله قوانین ساخت و ساز شهری و یا ترافیک را توضیح داد.

وی همچنین بر روحیه مطالبه گری از سوی دانش آموزان در مسائل شهری تاکید کرد و گفت: شهر سمنان برای پیشرفت نیاز به آب دارد و برای تامین آب نیاز به انتقال آب و در حوزه شهری نیاز به سرمایه گذاری در پساب است تا بتوانیم فضای سبز بهتری  در شهر داشته باشیم  و دانش آموزان می توانند در این مسائل مطالعه و بررسی کنند و آنها را از مدیران شهر بخواهند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در خصوص تفاوت های جاده،آزادراه و بزرگراه گفت و بیان کرد: عبور آزادراه می تواند جذب گردشگر را به سمنان کاهش دهد. و برای آن نیاز به راهکار است و دانش آموزان در این موضوع و مواردی که به شهر سمنان مربوط است می توانند نظراتشان را اعلام کنند.

حسین گل هاشم رئیس کمسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر سمنان نیز در ادامه به بیان خاطرات آموزنده ای از دوران مدرسه خود گفت: دوران تحصیل به زودی تمام می شود و  از امروز خود را برای فردا برای خدمت رسانی به مردم در هر جایگاهی آماده کنید.

وی بر دو بال تعلیم و تربیت تاکید کرد و گفت: شهر سمنان؛ از نظر سواد از رتبه های برتر کشور است و از دانش آموزان به ویژه آنها که در مدرسه تیزهوشانی در سمنان درس می خوانند انتظار بالایی است و امیدواریم رتبه های برتر کنکور را به دست آورند