آیین افتتاح پنجاه طرح شهرداری سمنان

  • ۱۲ شهریور ۱۴۰۱
  • ۷۵ بازدید

ظآ

شورای اسلامی شهر سمنان, [۹/۱/۲۰۲۲ ۳:۳۲ PM]
[ Photo ]
رئیس شورای شهر سمنان: با همراهی استانداری تا یکهزار میلیارد تومان طرح سرمایه گذاری برای شهر سمنان دست یافتنی است

ادامه خبر👇👇🔻👇👇

🆔 @Semnan_shora

شورای اسلامی شهر سمنان, [۹/۱/۲۰۲۲ ۳:۳۲ PM]
🔻علی همتی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح پنجاه طرح شهرداری سمنان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان،استاندار، فرماندار،اعضای شورا و شهردار سمنان برگزار شد گفت: تامین آب پایدار مهم‌ترین عامل توسعه شهر سمنان _محل عبور آزادراه حرم تا حرم _رفع مشکل اجرای جاده معلمان سمنان در راستای توسعه شهر سمنان _ تبدیل سمنان به قطب گردشگری مذهبی و_ حمایت از یکهزار میلیارد تومان طرح سرمایه‌گذاری در سمنان از مهم ترین خواسته‌های مردم است که با همراهی استانداری تحقق می‌یابد.

🔹️وی بیان کرد: تالار مرکزی سمنان از جمله طرح‌هایی است که مراحل اجرایی آن کند پیش می‌رود و خواسته مردم این است که برای اجرای آن جهت بهره‌برداری هر چه سریعتر اقدام شود.

🔸️🔹️رئیس شورای اسلامی شهر سمنان گفت: سمنان، نامزد کسب عنوان شهر خلاق سفال ایران و پایتخت کتاب ایران است که حمایت‌های استانداری می‌تواند در کسب این عناوین موثر باشد.

🔸️همتی ادامه داد: طرح های محرک توسعه بسیاری از جمله زمین های ۲۶ هکتاری ،۵۰ هکتاری و همچنین اجرای طرح مسیر گردشگری آبگرم برای شهر سمنان وجود دارد که نیاز به همیاری و همراهی دارد.

🔹️وی افزود: نصب پل عابر شهرک روزیه از دیگر مواردی است که اجرای آن برای جلوگیری از حوادث منجر به فوت ضرورت دارد و امید می‌رود با همراهی استانداری اجرایی شود.

🖇website:Shora.semnan.ir
🖇Telegram:@Semnan_shora
🖇 Instagram:#Semnan_shora
🖇twitter:#shora_semnan

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_شهر_سمنان

🆔 @Semnan_shora