بازدید کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر از مجموعه گردشگری باغ گل نرگس

  • ۲ شهریور ۱۴۰۱
  • ۱۰۷ بازدید

 

 

🔻بازدید رئیس و اعضای کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای شهر سمنان از مجموعه گردشگری باغ گل نرگس

موفقیت مجموعه های گردشگری با توجه به سلیقه شهروندان به دست می آید

🔹به گزارش روابط عمومی شورای شهر سمنان؛ رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای شهر سمنان در این بازدید که به هدف بررسی مشکلات سرمایه گذار مجموعه گردشگری باغ گل نرگس انجام شد گفت: مجموعه های گردشگری در هر شهر باید بر اساس سلیقه شهروندان جذابیت ایجاد کنند تا استقبال مردمی از آن طرح شکل بگیرد.

🔸وی از مدیریت این مجموعه خواستار اجرای مدل های متنوع در حوزه گردشگری و معرفی خدمات این مکان شد و ظرفیت این طرح گردشگری را بیش از آنچه وضع موجود است خواند.

نزدیکی خانه باغ گل نرگس به امامزاده زکریا(ع) و باغ راه نی کیژه فرصتی برای جذب گردشگر است

🔹رضا صباغیان نایب رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی نیز در این بازدید از زحمات شبانه روزی مدیریت این مجموعه جناب آقای کریمی و خانواده وی به شهروندان،زائران و مجموعه کارکنان شهرداری قدردانی کرد و گفت: مجموعه گردشگری باغ گل نرگس کیفیت مناسبی را در ارائه خدمات به شهروندان در این سالها داشت که بر هیچکس پوشیده نیست.

🔸وی افزود: مجموعه های گردشگری مشابه در شهر سمنان در همکاری با شهرداری با اجرای طرح های خلاقانه و برگزاری جشن های آیینی با استقبال شهروندان روبرو شد که خانه تاریخی پور حسینی‌ها (خانه گردشگری سلامت) از این نمونه است و با توجه به اینکه این مجموعه در نزدیکی امامزاده زکریا(ع) و باغ راه تاریخی نی کیژه است انتظار استقبال بیشتر از آن می رود.

📍در پایان قرار شد سرمایه گذار این مجموعه در خصوص تمدید قرارداد در آینده، بررسی هزینه‌ها و ادامه همکاری این مجموعه با شهرداری سمنان نشستی دیگر را با کمیسیون سرمایه گذاری برگزار کند.