دیدار مردمی اعضای شورا و شهردار با مردم محله کوشمغان

  • ۵ آبان ۱۴۰۱
  • ۱۱۹ بازدید

اعضای شورای شهر سمنان با اهالی محله کوشمغان در مسجد باب الحوایج این محله که با حضور شهردار، مدیر منطقه یک و مدیران شهرداری برگزار شد دیدار و گفت و گو کردند.

 

در این نشست اهالی محله به تاخیر یک دهه ای اجرای طرح خیابان کوشمغان به سیلو که علی رغم همکاری و مشارکت های مردم انجام نشد اعتراض کردند و همچنین خواستار سرعت بخشی به تعریض معبر اصلی حد فاصل بلوار حکیم الهیی تا تکیه کوشمغان بر اساس طرح جامع آن شدند و اعضا نیز برای پیگیری آن به شهرداری تاکید نمودند.

 

بازگشایی مسیر در امتداد معبر موجود در حد شرق تکیه و جنب حمام فعلی که می تواند راه دسترسی و تردد خودروهای خدمات رسان را به داخل تکیه فراهم کند و ساماندهی معبرها و دیوارکشی اراضی متروکه و باغات واقع در مجاروت محله از خواسته های اعضای شورا از شهرداری و نظارت شبکه بهداشت بر واحدهای مسکونی که اقدام به نگهداری سگ های ولگرد کرده اند بود.

 

نداشتن پلاک خانه ها و تابلوی نامگذاری، رسیدگی به نظافت جوی های آب و تعریض کوچه های محله و ساماندهی فضای ورزشی کنار قلعه ، رفع مشکل پارکینگ تکیه  از دیگر موارد مشکلات این محله بود اعضای شورا خواستار رسیدگی به آن شدند.

 

در ادامه مجید نظری نایب رئیس شورای شهر از شهردار خواست: از بلوار حکیم تا تکیه چند پلاک در تعریض است و تملک ها را قول جدی تری به مردم دهید و  بازگشایی در امتداد شرقی تکیه جهت تردد اتومبیل های سنگین و خدمات رسان را در کمیسیون ماده پنج بگیرید .

 

همچنین نیاز به احداث ساختمان کلانتری در محدوده محلات و زاوغان جهت برقراری امنیت و پوشش دهی تا شهرک غرب از دیگر موارد مطرح شده در این نشست مردمی بود.