حضور اعضای شورای شهر سمنان در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان

  • ۲ آبان ۱۴۰۱
  • ۸۱ بازدید

 

🔻حضور اعضای شورای شهر سمنان در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان و دیدار با سعید صادقی مقدم رئیس جدید این خبرگزاری و همچنین قدردانی از خبرنگاران و کارکنان این مجموعه

 

🖇website:Shora.semnan.ir
🖇Telegram:@Semnan_shora
🖇 Instagram:#Semnan_shora
🖇twitter:#shora_semnan

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_استان_سمنان

🆔 @shora_semnan

🔻حضور اعضای شورای شهر سمنان در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان و دیدار با سعید صادقی مقدم رئیس جدید و خبرنگاران و کارکنان این خبرگزاری

🔹در این نشست رئیس شورای شهر سمنان بر قدرت رسانه تاکید کرد و گفت: روحیه مطالبه گری از شورا و مسئولان باید در بین خبرنگارن و رسانه ها باشد و آنچه نیاز است از ما نیز خواسته شود

🔸علی همتی در ادامه به مواردی که رسانه می تواند در به نتیجه رسیدن آنها کمک کند اشاره کرد و پیگیری و مطالبه گری مواردی از جمله کاروانسرا که شورای شهر و شهرداری به خاطر مطالبه مردم بهترین ساختمان خود را در اختیار اداره زندان ها قرار دادند؛ و موضوعات دیگر مانند پیاده راه امام خمینی(ره)، نهضت ملی مسکن،بافت فرسوده،آزاد راه حرم تا حرم و ورودی های شهر و تصفیه خانه پساب را پیشنهاد کرد.

🔹مجید نظری نایب رئیس شورای شهر نیز گفت:انتقال آب، معادن، جلوگیری از فرونشست زمین و آلایندگی زیست محیطی و محل عبور آزاد راه از موضوعاتی است که می تواند ایرنا در این خصوص تاثیرگذار باشد.

🔸حسین موسوی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر سمنان نیز با اشاره به قدمت شهر و شهرداری سمنان و بستری که برای شرفت آن وجود دارد گفت: شهرداری ها دوران مدیریت کوتاهی را تجربه می کنند و همین باعث می شود بسیاری از طرح ها آنطور که باید به نتیجه نرسد اما در شهرهای توسعه یافته امروز شهردارانی بیست سال سکان دار هستند و نتیجه آن به خوبی دیده می شود.

🔹وی ادامه داد: سوژه های بسیاری در شهر و استان سمنان برای رسانه ها وجود دارد که به آن بپردازند و با توجه به اینکه امروز عصر مجازی و اطلاعات است از آن بهره ببرند تا عصری که در حوزه گردشگری نیز رخ می دهد با موفقیت همراه باشد.

🔸حسین گل هاشم رئیس کمسیون فرهنگی شورا بیدار کردن مسئولین را از وظایف رسانه ها دانست و از ایرنا خواست در خصوص برای جلوگیری از خام فروشی های معادن گزارش هایی داشته باشد.

🔸عباسعلی طالب بیدختی عضو شورای شهر با نقدی بر وضعیت ورزش در شهر سمنا گفت: امروز روز آمار و برنامه ریزی است و مشکلی که در بین مسئولان ما است دادن آمارهایی است که در واقعیت نتیجه آن دیده نمی شود و رسانه ها باید آماری دقیق و قابل لمس را ارائه دهند تا مشکلات خود را نشان دهد و برای آن برنامه ریزی شود.

🔹رضا صباغیان عضو شورای شهر گفت:امروز با وجود قدرتی که امروز در فضای مجازی و عدم صداقت هایی که دیده می شود؛ رسالت رسانه بسیار سخت و تاثیر گذار است.

 

🖇website:Shora.semnan.ir
🖇Telegram:@Semnan_shora
🖇 Instagram:#Semnan_shora
🖇twitter:#shora_semnan

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_استان_سمنان

🆔 @shora_semnan