تبریک رئیس شورای اسلامی شهر سمنان به اهالی مازندران

  • ۱۵ آبان ۱۳۹۹
  • ۵۰۵ بازدید

به مناسبت روز ملی مازندران
تبریک رئیس شورای اسلامی شهر سمنان به اهالی مازندران

پیشنهاد نام گذاری نقطه ای از شهر ساری به نام سمنان

 

به گزارش روابط عمومی شورای شهر سمنان،رئیس شورای اسلامی شهر سمنان گفت: روز چهاردهم آبان ماه که به دلیل ایجاد نخستین حکومت مستقل علویان در چنین روزی نام ملی مازندران بر آن گذاشتند را به مردم متعد و شجاع این استان به ویژه به مازنی زبان ها و هموطنان مازندارنی که ساکن شهر سمنان هستند و باعث خرسندی می‌باشد تبریک می گوییم.

سید مسعود سیادتی روز سه شنبه به مناسبت روز ملی مازندران گفت: همراهی،همفکری و حمایت این مردم سخاوتمند در خصوص انتقال آب دریای مازندران و همچنین تلاش برای گسترش و رونق اقتصادی سمنان که بی شک باعث سودآوری برای مردم هر دو استان می باشد را از مردم مازندران به ویژه مازندرانی های ساکن سمنان خواستاریم .

وی افزود: شهر سمنان بیش از نیم قرن است که در مرکز بازار قدیمی خود و در تقاطع خیابان های امام خمینی(ره) و آیت الله طالقانی چهارراهی بنام «مازندران» دارد و از شورای اسلامی شهر ساری خواستار نام گذاری نقطه ای بنام «سمنان» در شهر زیبای ساری را داریم تا همبستگی بیش از پیش بین این دو شهر تاریخی رقم بخورد.

سیادتی خاطر نشان کرد: بنا برپیشنیه تاریخی مازندران اهالی این خطه به تعهد پذیری،مسئولیت و شجاعت شهرت دارند و حضور موثر مردم این منطقه در جریان اداری و اقتصادی شهر سمنان و تعامل خوب مردم، نمایندگان مجلس و اعضای شورای اسلامی دو استان با یکدیگر نشان از این موضوع دارد.