چرا دستگاه های دولتی سمنان تصمیم بر کم کاری گرفته اند؟

  • ۶ آذر ۱۳۹۹
  • ۲۷۳ بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان خطاب به مسئولان استان

چرا دستگاه های دولتی سمنان تصمیم بر کم کاری گرفته اند؟

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان گفت: از سوی استاندار فهمیده و خدمتگزار استان سمنان خواستار رصد بیشتر در خصوص خدمات دهی برخی دستگاه های دولتی را داریم، زیرا عده ای با توجه به پایان دوره خدمت این دولت به جای شتاب در خدمات دهی، تصمیم بر کم کاری گرفته و برخی ادارات تحت امر مدیریت ارشد استان نیستند.

سید مسعود سیادتی در سیصد و بیستمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر سمنان افزود: این احساس در برخی نیروها و دستگاه های دولتی سمنان به وجود آمده است که در انتظار دولت بعدی باشند و از خدمات دهی به مردم صرف نظر کنند.

وی تاکید کرد: برخی ادارات تحت امر مدیریت ارشد استان نبوده و با اینکه باید کارهای باقی مانده را به سرانجام برسانند در انتظار دولت بعدی به سر می برند که بسیار نگران کننده برای استان و به ویژه مرکز استان است.

سیادتی اظهار داشت: مردم با توجه به برآوردها از این نابسامانی ها رنج می برند و شاید مانند ابتدای انقلاب مردم باید درب سازمان و ادارات را قفل و زنجیر کرده و خود مشکلات را حل و فصل کنند زیرا برخی از ادارت نمی خواهند در همراهی دولت و مردم خدمات دهی کنند.

رئیس پارلمان شهری سمنان پیشنهاد داد: در حال حاضر دوره عزم و عزل است و به نظر می آید در دست گرفتن امور توسط استاندار و معاونان محترم وی بدون تعیین مدیران جدید راهگشا تر بوده تا مردم به خاطر به تعوق افتادن کارها رنج نبرند.

رئیس شورای اسلامی شهر خاطر نشان کرد:امیدواریم با حضور فرماندار سمنان بعنوان رئیس شورای تامین شهرستان امور به شکلی پیش برود که در آینده مساله ای نیاز به پیشگیری در شورای تامین نداشته باشد.