نگرش و مدیریت فردی را کنار بگذاریم و برنامه محور باشیم.

  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
  • ۶۷۹ بازدید

رئیس شورای شهر سمنان در جمع مدیران شهرداری بیان کرد؛

نگرش و مدیریت فردی را کنار بگذاریم و برنامه محور باشیم.

 

سید مسعود سیادتی در جلسه مشترک خود با شهردار،معاونین،مدیران مناطق و روسای سازمان های شهرداری ، برنامه محوری را از الزامات تحقق اهداف سازمانی دانست وبدان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان سیادتی گفت : سازمان هایی که به دنبال هدف مشترک باشند،  فعالیت های سلیقه ای و نگرش های فردی را حذف نموده و برنامه محوری را جایگزین آن خواهند نمود .

وی شوراها را به عنوان نهاد تصمیم گیر و ناظر بر عملکرد شهرداری ها دانست وافزود : در همین راستا و در جهت شفاف سازی پس از اتمام جلسات رسمی ،  فایل صوتی جلسات شورا به همراه مصوبات در سایت شورا بارگذاری و جهت اطلاع شهروندان منتشر خواهد شد .

رئیس شورای شهر در خصوص بودجه شهرداری و سازمانها گفت : یکی از مباحثی که در این دوره با آن روبرو بوده ایم بحث بودجه است . ما جهش برنامه را با عبور از سقف مجاز ایجاد نمودیم . در این زمینه برای عبور از خیلی از مزاحمت های ایجاد شده و در جهت توسعه شهر باید از این فیلترها عبور کنیم .

سیادتی امسال را سال پربرکت مالی دانست و افزود : علیرغم اینکه همه فکر می کنند امسال سال مضیقه مالی است اما باید عنوان کنم با توجه به قراردادهای خوبی که داریم امسال سال پربرکت مالی خواهد بود و همه اینها منوط به فعال بودن مدیران و نیروهای شهرداری است.

رئیس پارلمان شهری در پایان سخنان خود با توجه به سال آخر دوره پنجم شوراها تاکید کرد: سال آخر دوره شوا به معنی سکون نیست ما در سال آخر با تلاش و جدیت بیشتر تلاش خواهیم کرد برنامه های باقی مانده و حجمی که وعده داده بودیم را به اتمام برسانیم و امیدواریم این سال آخر سال پرفعالیت  تر و پرانرژی هم برای شورا وهم شهرداری باشد .