نجابت شهروندان سمنانی آنها را از بسیاری از مطالبات محروم کرده است.

  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹
  • ۵۵۵ بازدید

رئیس شورای شهر در دیدار با مدیر کل امور مالیاتی استان سمنان عنوان کرد؛

نجابت شهروندان سمنانی آنها را از بسیاری از مطالبات محروم کرده است.

 

رئیس شورای شهر و شهردار سمنان  در دیدار با جواد انوری مدیر کل جدید امور مالیاتی استان سمنان ، انتصاب وی را به این سمت تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، رئیس شورا در این دیدار محدودیت های سمنان را شامل شهرسازی ، جغرافیایی و بافت تاریخی دانست و گفت : این محدودیت ها باید قدم به قدم توسط مدیران برطرف شود .

سید مسعود سیادتی افزود: تنگناهای اقتصادی از جمله اولین مضیقه های شهرداری ها از جمله شهرداری سمنان است که راهکارهای ویژه ای  از جمله وصول مطالبات دولتی در این دوره از شورا برای آن  دیده شد .

وی افزود : بر اساس قوانین موجود یکی از موارد جذب وصول مطالبات دولتی، استقراض شهرداریها  به بانک هاست که متاسفانه بدلیل عدم اعتقاد ادوار گذشته به استقراض نتوانستیم  وصول مطالبات بیشتری را از دستگاههای دولتی داشته باشیم .

سیادتی ادامه داد: شهر سمنان دارای مردمانی خوب ، نجیب و قانعی است که همین ویژگی باعث محرومیت آنها از بسیاری از مزایا و امکانات دولتی شده است ، مردم باید مطالبه گر باشند و بالطبع نمایندگان آنها نیز باید در جای جای نهادهای اجتماعی خصلت مطالبه گری داشته باشند .

رئیس شورا بدنه شهرداری سمنان را بدنه ای سنگین دانست و گفت : راهکارهایی را طراحی کردیم که انشاله چابک سازی و سبک سازی در بدنه شهرداری اتفاق بیفتد تا درآمدی را که به سختی بدست می آید به راحتی هزینه نکنیم و در جای درست مصرف شود.

در پایان این دیدار رئیس شورا حضور مدیر کل جدید امور مالیاتی در استان را به فال نیک گرفت و گفت : انشاله حضور شما در این استان منشاء خیر وبرکت بوده و هدف همه ما  که علاوه بر انگیزه انسانی ، دفاع از محدوده جغرافیایی شهر سمنان است در تعامل با جنابعالی و شهرداری سمنان به نحو احسن صورت پذیرد.