معماری بوستان های سمنان نوین اجرا شود 

  • ۱۷ آذر ۱۳۹۹
  • ۳۰۱ بازدید

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سمنان 

معماری بوستان های سمنان نوین اجرا شود 

رئیس کمیسون عمران شورای اسلامی شهر سمنان گفت: عملیات عمرانی در بوستان های زیادی در شهر سمنان فعال است اما باید به تنوع در معماری بوستان های نوین باشد و تفاوت آن نسبت به گذشته احساس شود

مجید نظری در سیصد و بیست و سومین نشست رسمی شورای شهر سمنان گفت: معماری بوستان ها به شیوه های نوین می تواند ظاهر آنها را زیباتر کند تا از نظر بصری نیز مردم در این عصر بیشتر با آن ارتباط برقرار کنند اما ساخت برخی بوستان ها هنوز به شکل و سبک قدیمی اجرا می شود.
وی افزود : بازارچه های محلی نیز در مناطقی ایجاد شده است که از نظر رنگ با بافت منطقه تناسب ندارد و برای آن نیز باید طراحی و انتخاب رنگ بهتری انجام شود .
نظری بیان کرد: رسیدگی ها به هر منطقه از شهر سمنان به یک اندازه اهمیت دارد و عدالت محوری بر اساس استعدادهای همان محل صورت می پذیرد ولی اگر به نظر می رسد توجه به محله ای بیشتر است، حتمادر گذشته کمتر به آن اهمیت داده شده است و نیاز است امروز بر رسیدگی به آن دقت شود.
وی ادامه داد: نورپردازی ها و استفاده از مصالح متنوع در ساخت و سازهای عمرانی شهر نیز زیبایی های شهر را دو چندان می کند که در آن نیز می توان بررسی دقیق تری صورت پذیرد.