مصوبات و فایل صوتی جلسه۷۷

  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • ۴۸ بازدید

بخش اول فایل صوتی جلسه ۷۷

بخش دوم فایل صوتی جلسه ۷۷

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره  ۷۷

 

تاریخ دعوتنامه :  ۱۴۰۱/۲/۲۷ تاریخ جلسه : سه شنبه     مورخه :۱۴۰۱/۲/۲۷

ازساعت  ۸               لغایت  ۱۴:۳۰

شماره جلسه  :  ۷۷
نوع جلسه (عادی، فوق العاده): فوق العاده

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ مهدی خراسانیان       ۵ مجید نظری      
۲ عباسعلی طالب بیدختی       ۶ حسین موسوی غایب    
۳ رضا صباغیان       ۷ علی همتی      
۴ حسین گلهاشم            

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱ حسین موسوی

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با استعانت از خداوند منان و با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) و تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ، هفتاد و هفتمین  جلسه شورا به ریاست آقای خراسانیان آغاز گردید.  پس از اعلام رسمیت توسط ایشان ابتدا ایشان ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت حضرت آیت اله فاطمی نیا و نیز عرض تسلیت به همکار و عضو محترم شورای شهر جناب آقای دکتر موسوی به جهت درگذشت برادر بزرگوارشان اشاره به سفر معاون اجرایی رئیس جمهور جناب دکتر مرتضوی را داشتند که علت سفر معاون محترم بحث مصوبات سفر ریاست محترم جمهور بوده که الحمداله نتیجه و خروجی بسیار مطلوبی داشته است ضمناً بحث خرید خودروی مخصوص آتش نشانی (مجهز به نردبان به متراژ بلند ) مطرح واعلام شد خوشبختانه موافقت خرید این خودرو برای شهرداری سمنان صادر شده است.به جهت اهمیت بسیار بالای بودجه ۱۴۰۱ شهرداری مجدداً مطرح و بعد از بررسی و موارد مرتبت به آن بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری سمنان به مبلغ ۸٫۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال با ۵ رای موافق و یک رای مخالف و یک نفر غایب به تصویب رسید. صحن رسمی و علنی شورا در محضر مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان جناب آقای دکتر حسین شکرویان قرار گرفت ابتدا ایشان گزارش کامل و مبسوطی از فعالیت ها و ماموریتها و رسالت بنیاد شهید استان به جمع اعضای شورا ارائه نموده و در خصوص برنامه عملیاتی و راهبردی بنیاد شهید کشور و استان موارد بسیار مفیدی را تقدیم و از اعضا درخواستهایی داشتند که برخی از موارد آن عبارت اند از :در خواست همراهی و مساعدت در خصوص ساخت سریال تیم آزادی ایجاد فضاهای شهری با رویکرد رنگ بوی شهدایی طرح بیلبورد های شهری و تبلیغات محیطی و نقاشی های دیواری در خصوص فرهنگ شهادت ایثار فداکاری و…. طرح دیواره نگاره در قسمت هایی از شهر ایجاد المان شهری در خصوص شهدا و ایثارگران ایجاد کمیته های مشترک فرهنگی به جهت انجام برنامه های فرهنگی هنری در سطح شهر پیشنهاد بهره مندی از تصاویر مقدس شهدا در ورودی ها و بلوار ها .

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ ۷۷ ۱۴۰۱/۲/۲۷

 

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

۸-تصمیمات متخذه :

۱-لایحه شماره ۲۶۰۳/۳۱/۱ مورخ ۲۴/۲/۱۴۰۱ در خصوص بودجه پیشنهادی اصلاحی ۱۴۰۱ شهرداری مطرح و بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۱۴۰۱ به مبلغ ۸٫۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال با ۵ رای موافق و یک رای مخالف به تصویب رسید.

 

۲- لایحه شماره ۲۵۷۹/۱۱/۱ مورخ ۲۳/۲/۱۴۰۱ در جلسه مطرح و با فروش واحد های تجاری پلاک ثبتی ۲۷۱۹ /۲ به مساحت ۵۵/۲۳ متر مربع و پلاک ثبتی ۲۷۲۲ /۲ به مساحت ۱۹/۳۱ متر مربع به قیمت کارشناسی از طریق مزایده عمومی مورد موافقت قرار گرفت.

 

۳-لایحه شماره ۲۶۶۴/۱۱/۱ مورخ ۲۵/۲/۱۴۰۱ در جلسه مطرح و با لایحه شهرداری در خصوص مزایده مجدد ۱۰۶۱/۹۷۷۲ به مساحت ۶/۲۹۸۰ متر مربع به قیمت پایه کارشناسی ۷۱٫۵۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ریال به جهت تامین منابع مالی پروژه های عمرانی خصوصاً پروژه تقاطع غیر همسطح شهید حاجی سلطانی موافقت گردید.

 

۴-لایحه شماره ۲۶۶۳/۱۱/۱ مورخ ۲۵/۲/۱۴۰۱ مطرح و با لایحه شهرداری در خصوص فروش یک قطعه زمین به پلاک ثبتی ۶/۹۷۷۲ قطعه ۶۳ تفکیک به مساحت ۵۰/۱۷۹ متر مر بع به قیمت کارشناسی ۹٫۸۷۲٫۵۰۰٫۰۰۰ریال از طریق مزایده عمومی موافقت گردید.

 

۵-لایحه شماره ۲۶۶۲/۴/۱ مورخ ۲۵/۲/۱۴۰۱ در جلسه مطرح و با لایحه شهرداری جهت ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۲٫۲۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال از بانک شهر جهت دریافت سهمیه قیر به میزان ۲۰۰ تن موافقت گردید.

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد وبا پنج مصوبه به پایان رسید .

 

 

آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف دلایل مخالف امضاء  
  ۱ مهدی خراسانیان *    
  ۲ عباسعلی طالب بیدختی *    
  ۳ رضا صباغیان *    
  ۴ حسین گلهاشم *    
  ۵ مجید نظری * بند ۱    
  ۶ حسین موسوی   غایب  
  ۷ علی همتی *    
  تصمیم شورا     تصویب شد                        تصویب نشد