مصوبات و فایل صوتی جلسه ۶۵

  • ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
  • ۶۵ بازدید

فایل صوتی جلسه ۶۵

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره  ۶۵

 

تاریخ دعوتنامه :  ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ تاریخ جلسه : سه شنبه     مورخه :۱۴۰۰/۱۲/۲۴

ازساعت ۸    لغایت  ۱۴

شماره جلسه  :  ۶۵
نوع جلسه (عادی، فوق العاده): فوق العاده

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ مهدی خراسانیان       ۵ مجید نظری      
۲ عباسعلی طالب بیدختی       ۶ حسین موسوی      
۳ رضا صباغیان       ۷ علی همتی      
۴ حسین گلهاشم            

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با استعانت از خداوند منان و با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) و تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ، شصت و چهارمین  جلسه شورا به ریاست آقای خراسانیان آغاز گردید . با اعلام رسمیت توسط ایشان ، قبل از رسیدگی به نامه ها جنایت بسیار وحشیانه رژیم سفاک و خیانت پیشه آل سعود در به شهادت رساندن تعداد کثیری از شیعیان کشور عریستان محکوم نموده و همچنین پاسخ کوبنده سپاه پاسداران را در انهدام یکی از پایگاههای موساد در کشور عراق را تقدیر و حمایت نمودند همچنین در این جلسه تمامی اعضای دوره ششم ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم سفاک آل سعود در به شهادت رساندن شیعیان عربستان و تقدیر از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران ایران در خصوص عدم همراهی و همکاری استاندار و معاونین ایشان و نیز مدیران میراث فرهنگی و دادگستری و زندانها در آزاد سازی کاروانسرا و نیز عدم به تحقق رساندن این قول به مردم گله مند بودند .

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ ۶۵ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴

 

 

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

۸-تصمیمات متخذه :

۱-لایحه  شماره ۱۹۲۹۹/۱/۱ مورخه ۹/۱۲/۱۴۰۰ درجلسه مطرح و با عنایت به اینکه بلوک های مورد نظر ساخت مسکن مهر می باشد و طبق مصوبات شورای عالی مسکن بلوک های مسکن مهر در پایان سفت کاری می بایست پایانکار صادر گردد. لذا شهرداری سمنان نسبت به صدور پایانکار به سال ۹۲ اقدام نماید.

 

۲-لایحه شماره ۱۹۶۹۶/۴/۱ مورخ ۱۹/۱۲/۱۴۰۰ شهرداری در جلسه مطرح و با کمک به هیئت لواء الزینب از ردیف ۱۵۰۲۰۸ به مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال موافقت گردید.

 

۳-لایحه شهرداری به شماره ۱۹۵۳۷/۴/۱ مورخ ۱۶/۱۲/۱۴۰۰ در جلسه مطرح و مقرر گردید شهرداری محترم در قالب پرداخت نقدی یا تامین مصالح مورد نیاز جهت اربعین در مرز مهران به ستاد  بازسازی عتبات عالیات تا سقف ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال بصورت کمک بلاعوض اقدام نماید.

 

۴-لایحه شهرداری به شماره ۱۷۸۷۳/۱/۱ مورخ ۱۲/۱۱/۱۴۰۰ در خصوص شرکت تعاونی پژوهنده قومس در جلسه مطرح ، از آنجایی که در عدم دریافت پایانکار شرکت تعاونی کوتاهی نداشته است و به دلیل اشتباه محاسباتی شهرداری و تغییرات طرح جامع حادث شده است و از طرفی در سال ۸۴ عوارض پروانه یک بلوک دیگری را واریز می کند اما از ساخت منصرف می شود لذا شهرداری نسبت به صدور پایانکار بدون دریافت وجه اقدام نماید.

 

۵-لایحه شهرداری ۱۱۴۱/۷ مورخ ۱۱/۱۲/۱۴۰۰ در جلسه مطرح و با فروش شش دستگاه اتوبوس مستهلک سازمان حمل و نقل و مسافر وفق آیین نامه مالی و معاملاتی و به فروش مزایده موافقت گردید.

 

۶-لایحه شماره ۱۹۵۳۴/۱/۱ مورخ ۱۶/۱۲/۱۴۰۰ در خصوص تملک خانم ها راحله و فاطمه و رایحه طیاری مطرح و در خصوص توافق نامه مورخ ۸/۱۱/۱۴۰۰ با تملک عرصه و اعیان در طرح پلاک ثبتی ۱۸/۹۷۲۵ ارزش ۲۳٫۳۸۷٫۵۵۰٫۰۰۰ریال وفق توافق نامه موافقت گردید.

 

۷-لایحه شماره ۱۹۵۳۲/۱/۱ مورخ ۱۶/۱۲/۱۴۰۰ در خصوص تملک پلاک ثبتی در خیابان باهنر در جلسه مطرح و با واگذاری قطعه پلاک ثبتی ۱۴۸۳/۹۷۷۲ به مساحت ۱۵/۳۶۹ متر مربع در ازای قطعه زمین واگذاری در اراضی بنیاد مستضعفان با کارشناسی پیوست و توافق نامه مورخ ۲۰/۱۱/۱۴۰۰ موافقت گردد.

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد وبا  هفت مصوبه به پایان رسید .

 

 

آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف دلایل مخالف امضاء  
  ۱ مهدی خراسانیان *    
  ۲ عباسعلی طالب بیدختی *    
  ۳ رضا صباغیان *    
  ۴ حسین گلهاشم *    
  ۵ مجید نظری *    
  ۶ حسین موسوی *    
  ۷ علی همتی *    
  تصمیم شورا     تصویب شد                        تصویب نشد