مصوبات وفایل صوتی جلسه ۳۳۴

  • ۲۴ دی ۱۳۹۹
  • ۱۷۳ بازدید

بخش اول فایل صوتی جلسه ۳۳۴

بخش دوم فایل صوتی جلسه ۳۳۴

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره ۳۳۴

۱-مشخصات جلسه

تاریخ دعوتنامه : ۹۹/۱۰/۲۱ تاریخ جلسه : سه شنبه      مورخ : ۹۹/۱۰/۲۳

از ۸ساعت   لغایت  ۱۵

شماره جلسه   : ۳۳۴
نوع جلسه (عادی، فوق العاده):

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ سید مسعود سیادتی       ۵ عباسعلی طالب بیدختی      
۲ عباس آلبویه       ۶ محمد زحمتکش      
۳ محمد همتی       ۷ مهدی خراسانیان غایب    
۴ مجید نظری            

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱ مهدی خراسانیان عضو شورا

 

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

 

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با صلوات بر محمد و آل محمد و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید جلسه ۳۳۴ شورای شهر سمنان به ریاست آقای سید مسعود سیادتی آغاز شد دستور کار جلسه : بررسی لوایح ونامه ها و بررسی صورتجلسات کمیسیون های شورا و نظرت کارشناسی تعرفه ها . در این جلسه شهردار سمنان نیز حضور داشتند . اقای روح اله سالار و آقای بابایی برای توضیحات تکمیلی تعرفه ها در جلسه حاضر شدند صورتجلسه کمیسیون فرهنگی نیز در صحن شورا مطرح و مصوبات آن به تائید قرار گرفته و برای اجرا به سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی از طریق رئیس شورا ارسال شد مقرر گردید تولید محتوای هفته های فرهنگی به صحن شورا ارائه شود صورتجلسه کمیسیون ورزشی نیز قرائت و تائید شد .صورتجلسه کمیسیون خدمات شهری نیز در صحن شورا قرائت و توسط رئیس شورا اقدامات لازم انجام شد .

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ بررسی نامه ها ۳۳۴ ۲۳/۱۰/۹۹

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

 

۸ -تصمیمات متخذه :

۱- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره ۱۵/۱/۲۰/۱۴۱۷ مورخه ۹۹/۱۰/۲ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان آرامستان شهرداری سمنان با افزایش در نرخ تعرفه حداقل ۱۰ درصد و حداکثر ۳۰ درصد به تصویب رسید .

 

۲- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره  ۱۵/۱/۲۰/۱۴۱۷مورخه  ۹۹/۱۰/۲در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان با افزایش در نرخ تعرفه  حداقل ۲۰ درصد و حداکثر ۴۰ درصد و با میانگین ۳۰ درصد به تصویب رسید .

 

۳- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره ۱۵/۱/۲۰/۱۴۵۰ مورخه ۹۹/۱۰/۹ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری سمنان با افزایش درنرخ تعرفه  حداقل  ۲۰ درصد و حداکثر ۶۰ درصد به تصویب رسید .

 

۴- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره  ۱۵/۱/۲۰/۱۴۵۰ مورخه ۹۹/۱۰/۹ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان مهندسی شبکه حمل ونقل  شهرداری سمنان با افزایش درنرخ تعرفه  حداقل  ۱۵ درصد و حداکثر ۲۵درصد به تصویب رسید .

 

۵- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره ۱۵/۱/۲۰/۱۴۵۰ مورخه ۹۹/۱۰/۹ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان مدیریت پسماند و تبدیل مواد شهری شهرداری سمنان با افزایش درنرخ تعرفه  حداقل  ۱۰ درصد و حداکثر ۲۵درصد به تصویب رسید .

 

۶- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره ۱۴۵۰/۲۰/۱/۱۵ مورخه ۹/۱۰/۹۹ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان با افزایش درنرخ تعرفه حداقل  ۱۵ درصد و حداکثر ۲۰درصد و با عنایت به اینکه برخی بندهای مورد اشاره افزایشی نداشته است  به تصویب رسید .

 

۷- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره ۱۵/۱/۲۰/۱۴۴۳ مورخه ۹۹/۱۰/۷ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی  شهرداری سمنان با افزایش درنرخ تعرفه حداقل ۱۰ درصد و حداکثر ۱۵ درصد و عدم افزایش برخی و کاهش یرخی دیگر از بندها به تصویب رسید .

 

۸ – صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره ۱۵/۱/۲۰/۱۴۴۳ مورخه ۹۹/۱۰/۷ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان فناوری اطلاعات شهرداری سمنان با افزایش درنرخ تعرفه حداقل ۱۰ درصد و حداکثر ۳۵ درصد و با عنایت به اینکه برخی نرخ ها افزایشی نداشته است به تصویب رسید .

 

۹- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره  ۱۵/۱/۲۰/۱۴۴۳ مورخه ۹۹/۱۰/۷ در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان حمل ونقل بارومسافرشهرداری سمنان وافزایش نرخ خدمات سازمان به شهروندان و رانندگان  با افزایش درنرخ تعرفه حداقل ۱۰ درصد و حداکثر ۴۰ درصد و و نرخ افزایش تاکسی ۴۵ درصد مورد موافقت قرار گرفت .

 

۱۰- صورتجلسه کمیسیون مالی و اداری مثبوت در دفتر شورا به شماره ۱۵/۱/۲۰/۱۴۴۳ مورخه ۹۹/۱۰/۷   در جلسه شورا مطرح و تعرفه سال ۱۴۰۰ سازمان بازآفرینی وعمران  شهرداری سمنان با افزایش درنرخ تعرفه حداقل ۲۰ درصد و حداکثر ۶۰ درصد  با توجه به افزایش قیمت لوازم یدکی ، قیر و اجناس  به تصویب رسید .

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و  ۱۰ مصوبه  به پایان رسید .

 

 

آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف دلایل مخالف امضاء
۱ سید مسعود سیادتی *      
۲ عباس آلبویه *      
۳ محمد زحمتکش *      
۴ محمد همتی *    
۵ عباسعلی طالب بیدختی *    
۶ مهدی خراسانیان —- ——- ———– غایب
۷ مجید نظری * بندهای۱-۲-۳-۴

۵-۶-۷-۸-۹-۱۰

   
جمع          
تصمیم شورا     تصویب شد                        تصویب نشد