مصوبات و فایل صوتی جلسه ۲۱۵

  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸
  • ۵۶۷ بازدید

فایل صوتی جلسه ۲۱۵

 

بسمه تعالی

صورتجلسه ۲۱۵

۱-مشخصات جلسه

تاریخ دعوتنامه : ۹۸/۷/۳۰ تاریخ جلسه : سه شنبه                مورخ :۹۸/۷/۳۰

از ساعت ۸ تا ۱۵

شماره جلسه :۲۱۵
نوع جلسه (عادی، فوق العاده):

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ سید مسعود سیادتی       ۶ محمد زحمتکش      
۲ عباس آلبویه       ۷      
۳ محمد همتی       ۸      
۴ مجید نظری       ۹      
۵ عباسعلی طالب بیدختی       ۱۰      

 

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱

 

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

 

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با تلاوت آیاتی ازکلام الله مجید وسلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) جلسه ۲۱۵ شورا به ریاست آقای سید مسعود سیادتی آغاز شد . دستور کار جلسه در وب سایت در زمان مقرر به اطلاع اعضا رسید. بررسی لوایح و نامه ها و حضور رئیس مجمع خیرین سلامت برای ارائه گزارش در اولویت برنامه ها قرار دارد.شهردار محترم نیز برای بررسی برنامه ها در این جلسه حضور یافتند در این جلسه عملکرد موکب اربعین شهرداری و امکانات و منابع این موکب مورد نقد وبررسی قرار گرفت . موضوع ورودی شهرک روزیه (کوهستان) و طرح مشاور در این زمینه و نیز اقدام کوتاه مدت اجرایی ، بحث وبررسی و تصمیماتی اتخاذ گردید . معاون و کارشناسان برنامه ۵ ساله شهرداری توضیحات لازم را به اعضای شورا ارائه و نظرات اعضا را نیزشنیده تا در برنامه ریزی لحاظ گردد. دراین جلسه گزارشات جامعی را آقای حمزه ای در مورد مجمع خیرین سلامت استان ارائه و روش های همکاری دو جانبه مورد نقد و بررسی قرارگرفت . همایش خیرین سلامت با مشارکت شورای شهر سمنان مورد تائید و تاکید اعضا قرار گرفت.

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه  
۱ بررسی نامه ها   ۲۱۵ ۹۸/۷/۳۰  
۷-خلاصه مفید مذاکرات :

——-

 

۸-متن مصوبات شورا:

۱)لایحه شماره ۱۳/۱۱/۲۹۷۶ مورخه ۹۸/۷/۱۵ شهرداری سمنان درجلسه شورا مطرح و با توجه به رضایت مالکین همجوار ، با الحاق کوچه ی متروکه تحت تصرف اداره اوقاف به مساحت ۶۶/۲۶ به پلاک ثبتی ۳۶۲۷ با نظریه کارشناسی رسمی دادگستری به شماره ی ۹۸/۳۸ مورخه ۹۸/۵/۲۸ در قبال دریافت مبلغ ۱/۵۹۰/۰۰۰/۰۰۰  ریال توسط شهرداری سمنان مورد موافقت قرار گرفت .

۲) لایحه شماره ۱/۱۱/۲۳۳۴ مورخه ۹۸/۳/۱۳ شهرداری سمنان درجلسه شورا مطرح و با استفاده از یک طبقه ساختمان اداری متعلق به شهرداری واقع در بلوار شهدای پدافند هوایی(سفیر امید سابق) توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سمنان به مدت یکسال با تهاتر مالی فیمابین موافقت گردید .

۳) لایحه شماره۱/۱۱/۷۰۹۰  مورخه۹۸/۷/۲۲ شهرداری سمنان درجلسه شورا مطرح و با تملک گرمابه موقوفه حاجی باقر به پلاک ثبتی ۸۴۲۲ به شرط تبدیل به احسن در برابر پلاک ۲۴/۲ از پلاک اصلی ۲۶۱۸ واقع در بلوار جهادیه با توجه به صورتجلسه توافقی ۹۸/۶/۲۳ و نظریه ی کارشناسی مورخه ۹۸//۲۸ و ۹۸/۲/۲ عوض و معوض مورد موافقت قرار گرفت.

۴)لایحه شماره ۱/۱۱/۶۸۷۵ مورخه ۹۸/۷/۱۵ شهرداری سمنان در جلسه شورا مطرح و با فروش یک قطعه زمین در فاز سه شهرک غرب به شماره G22 از طریق برگزاری مزایده و پرداخت مبلغ ۶/۲۷۱/۲۷۱/۲۰۰  ریال از محل فروش همان قطعه به شرکت صنایع روشنایی سوتارا موافقت گردید.  

 

        آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف           دلایل مخالفت امضاء
۱ سید مسعود سیادتی *      
۲ عباس آلبویه *      
۳ محمد همتی *      
۴ محمد زحمتکش *      
۵ مجید نظری *      
۶ عباسعلی طالب بیدختی *      
۷ مهدی خراسانیان * صفر    
تصمیم شورا

 

    تصویب شد                            تصویب نشد