مصوبات وفایل صوتی جلسه۳۳

  • ۲۵ آذر ۱۴۰۰
  • ۷۵ بازدید

بخش اول فایل صوتی جلسه ۳۳

 

بخش دوم فایل صوتی جلسه ۳۳

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره  ۳۳

 

تاریخ دعوتنامه :  ۱۴۰۰/۸/۲۵ تاریخ جلسه :  سه شنبه     مورخه : ۱۴۰۰/۸/۲۵

ازساعت ۱۶ لغایت  ۲۱

شماره جلسه  :  ۳۳
نوع جلسه (عادی، فوق العاده): فوق العاده

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ مهدی خراسانیان       ۵ مجید نظری      
۲ عباسعلی طالب بیدختی       ۶ حسین موسوی      
۳ رضا صباغیان       ۷ علی همتی      
۴ حسین گلهاشم            

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱

 

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

 

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با استعانت از خداوند منان و با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) و تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ، سی وسومین جلسه شورا به ریاست آقای خراسانیان آغاز گردید . در ابتدا ریاست محترم ،چند دعوتنامه را به جهت اطلاع و حضور اعضای محترم را قرائت نمودند.سپس بحث مهم (مسکن ملی) را مطرح نموده و مواردی را همچون مکان یابی و زمین مناسب و جانمایی خوب در این مقوله را خواستار بودند. همچنین جناب آقای موسوی در همین راستا مطالب خود را از نگاههای مختلف در خصوص طریقه اجرای این طرح ابراز داشتند. به جهت اهمیت این موضوع ، دیگراعضای دوره ششم در باب اجرای طرح مسکن ملی و نیز مباحث در این حوزه پیشنهادات و نظرات و انتقادات خویش را عنوان نمودند. در ادامه صحن شورا، در خدمت عزیزی بزرگوار جناب حاج آقای زرین که از فعالان حوزه اجتماعی و شهری هستند قرار گرفت. ایشان از مهمترین مواردی را بدان اشاره داشتند: مدیریت نمودن زیر ساخت های شهری و نیز درخواست آسفالت نمودن خیابان های سطح شهر را داشتند . بعد از ایشان ، مجدد صحن شورا در خدمت یکی دیگر از فعالان حوزه اجتماعی و شهری جناب آقای عباس خاوری بود.ایشان مطالب خود در بخش های گوناگون و در هزینه های مختلف ارائه نمودند که اهم آنها: اشاره به این نکته داشتند که علل عدم پیشرفت شهر و مرکز استان ، استفاده از نیروهای غیر متخصص و غیر متعهد است . در بحث پروژه خیابان امام (ره) و نیز پروژه میدان دریادار و کاروانسرای شاه عباسی پیشنهادات و انتقاداتی داشتند که مقرر  شد مباحث تخصصی ایشان در کمیسیون های مربوطه و نیز صحن رسمی شورا مجدد پیگیری و بهره گیری شود. در ادامه جلسه ، بحث هزینه های دریافتی از مردم در قالب هزینه های عوارض نوسازی مطرح شد که با توجه به فراخور جلسه  ، از مسئول درآمد شهرداری آقای سالار خواسته شد تا در جلسه حضور پیدا کند و در خصوص افزایش عوارض نوسازی که محترضین زیادی از آحاد مردم دارد را به جهت قانونی و اجرایی توضیحات لازم را ابراز داشتند. ضمناً مرتبط با همین موضوع هزینه های عوارض ،تعدادی از همشهریهای عزیز نیز در صحن رسمی و علنی شورا حضور داشتند و از نزدیک شاهد پیگیریهای اعضای محترم شورای شهر بودند. در ادامه جلسه ، با توجه به بازدیدهای میدانی از شهرک روزیه و حضور کلیه اعضای دوره ششم در مسجد شهرک روزیه و جلسه هیات امنای مسجد و کلیه اهالی شهرک و به جهت پیگیریهای جلسه مذکور و رفع مشکلات ایجاد شده ، جلسه ایی با حضور مدیران شرکت برق شهرستان و اداره راه و مسکن شهرسازی و نیز شهردار منطقه ۳ برگزار شد. در این جلسه مقرر شد: شهرداری منطقه ۳، بحث راه اندازی ساختمان ناحیه را  در آن منطقه به فوریت دنبال کند که مقرر شد ایشااله تا پایان سال ۱۴۰۰و تا نهایتاً در خرداد ماه سال ۱۴۰۱ در مکان پارک شهرک ، ساختمان ناحیه به مرحله افتتاح برسد.

-مدیر راه و شهرسازی شهرستان آقای عرب نیز متعهد شدند: طرح ایمن سازی آن منطقه ، جانمایی مناسب در دو نقطه برای نصب پل ، نصب تابلوها و خط کشی ها و همچنین نقاط مناسب برای تخلیه مسافرین را از اولویت مجموعه خود قرار دادند.

-مدیر اداره برق شهرستان آقای دکتر پاک طینت نیز آمادگی کامل خود را در بحث روشنایی منطقه مذکور را اعلام داشتند که مقرر شد پایه های چراغ ها و فنداسیون آن ها و نیز کابل کشی ها را با همکاری شهرداری به فوریت انجام دهد. همچنین مقرر شد سازمان و معاونت خدمات شهری شهرداری بحث جمع آوری سگ های ولگرد و نیز جمع آوری زباله ها و پسماند و نخاله های آنجا را به جد انجام دهد.

در این جلسه اعضای محترم هیات امنای مسجد شهرک روزیه حضور داشتند.

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ ۳۳ ۱۴۰۰/۸/۲۵

 

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

 

۸-تصمیمات متخذه :

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و بدون  مصوبه به پایان رسید .