مصوبات وفایل صوتی جلسه ۸۳

  • ۲۲ خرداد ۱۴۰۱
  • ۳۴ بازدید

فایل صوتی جلسه ۸۳

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره  ۸۳

 

تاریخ دعوتنامه : ۱۴۰۱/۳/۲۱
تاریخ جلسه :   شنبه     مورخه :۱۴۰۱/۳/۲۱

ازساعت   ۱۶         لغایت  ۲۰:۳۰

شماره جلسه  :  ۸۳
نوع جلسه (عادی، فوق العاده): فوق العاده

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ مهدی خراسانیان       ۵ مجید نظری      
۲ عباسعلی طالب بیدختی       ۶ حسین موسوی      
۳ رضا صباغیان       ۷ علی همتی      
۴ حسین گلهاشم            

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با استعانت از خداوند منان و با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) و تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ، هشتاد و سومین جلسه شورا به ریاست آقای خراسانیان آغاز گردید.  پس از اعلام رسمیت جلسه توسط ریاست شورا ابتدا ایشان میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) و دهه کرامت را به جمع حاضر در جلسه تبریک گفته و با توجه به دستور کار جلسه که زمان نطق پیش از دستور نیز باید لحاظ شود و نیز به جهت مدیریت زمان بلافاصله به دستور کار پرداخته شد. در نطق پیش از دستور آقای حسین گل هاشم به موضوعات پروژه های عمرانی و نیز وضعیت باشگاه فوتبال ساحلی پرداخته شد. آقای گل هاشم در نطق پیش از دستور خود در ابتدا ضمن عذرخواهی از کارکنان محترم شهرداری به جهت تاخیر در پرداخت حقوق ، از شهردار محترم درخواست نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران را داشتند ایشان از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان به جهت برگزاری جشن ولادت آقای امام رضا(ع) مراسم بزرگداشت شهید دانشگر و نیز نکوداشت حضرت آیت اله شاهچراغی تقدیر و تشکر نمود. در ادامه ایشان به مسئله مهم وضعیت باشگاه فوتبال ساحلی پرداخته و ابراز نمود با توجه به بازی فوتبال ساحلی که به اعتبار شخصی آقای زرگر و پیگیری آقای مهندس حمید دهرویه که تیم مذکور به مسابقه رسید باید مشخص و پیگیری شود که چرا وضعیت باشگاه وضعیت بسیار نابسامانی را دارد و اینکه آقای صادقیان (مدیر تیم سپاهان صادق) نه قراردادی با بازیکنان دارد و نه ورودی پرداخت کرده ، به چه روال دارد مدیریت می شود ، این رسم تیم داری نیست. بعد از استماع نطق پیش از دستور ، بلافاصله به دستور کار جلسه پرداخته شد که اولویت آن پرداختن در خصوص تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری بود که مورد تحقیق و بررسی قرار  گرفت . در ادامه بحث دوفوریتی پروژه شهید نوروزی (پروژه سرمایه گذاری سبز علیان ) در جلسه مطرح شد که با موافقت تمامی اعضا در دستور کار قرار گرفت. سپس مجدد به بررسی نامه ها پرداخته شد:

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۸۳ ۱۴۰۱/۳/۲۱

 

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

 

۸-تصمیمات متخذه :

۱-لایحه شماره ۳۵۷۵/۴/۱ مورخ ۱۵/۳/۱۴۰۱ در جلسه مطرح و با درخواست شهرداری در خصوص کمک بلاعوض به خانم طیبه حسین آبادی  از ردیف ۱۵۰۳۰۲ به مبلغ (پنج میلیون تومان)موافقت شد.

 

۲-لایحه شماره ۳۷۵۴/۸/۱ مورخ ۱۷/۳/۱۴۰۱در جلسه مطرح و با پیشنهاد شهرداری جهت پرداخت به مبلغ دویست میلیون تومان از ردیف ۱۵۰۲۰۳ جهت تامین اعتبار احداث موکب اربعین در مرز مهران موافقت گردید . مقرر گردید شهرداری محترم با معاونت محترم عمرانی استانداری مکاتبه نموده و اعلام آمادگی نمایند که آمادگی مساعدت تا ۵ برابر این مبلغ وجود دارد در صورتیکه مشکل زمینهای بنیاد مستضعفان حل و فصل گردد.

 

۳- لایحه شماره ۳۲۵۰/۴/۱ مورخ ۵/۳/۱۴۰۱در جلسه مطرح و با لایحه شهرداری به مبلغ ۱۳٫۰۵۰٫۰۰۰ریال از ردیف ۱۵۰۳۰۲ کمک بلاعوض جهت امور تغسیل و تدفین مرحوم تقی قادری  موافقت گردید.

 

۴-لایحه شماره ۳۱۴۲/۱۱/۱ مورخ ۴/۳/۱۴۰۱ در جلسه مطرح و با لایحه شهرداری جهت فروش زمین پلاک ثبتی ۱۰۶۳/۹۷۷۲ به مساحت ۹۰/۳۱۱متر مربع واقع در شهرک غرب از طریق مزایده عمومی به قیمت پایه کارشناسی هر متر مربع ۴۵٫۵۰۰٫۰۰۰ریال موافقت گردید.

 

 

 

آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف دلایل مخالف امضاء
۱ مهدی خراسانیان *    
۲ عباسعلی طالب بیدختی *    
۳ رضا صباغیان *    
۴ حسین گلهاشم *    
۵ مجید نظری *    
۶ حسین موسوی *    
۷ علی همتی *    
تصمیم شورا     تصویب شد                        تصویب نشد