مصوبات وفایل صوتی جلسه ۷۱

  • ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • ۴۷ بازدید

بخش اول فایل صوتی جلسه ۷۱

بخش دوم فایل صوتی جلسه ۷۱

بخش سوم فایل صوتی جلسه ۷۱

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره  ۷۱

 

تاریخ دعوتنامه :  ۱۴۰۱/۲/۶ تاریخ جلسه : سه شنبه     مورخه :۱۴۰۱/۲/۶

ازساعت  ۸              لغایت  ۱۶

شماره جلسه  :  ۷۱
نوع جلسه (عادی، فوق العاده): فوق العاده

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ مهدی خراسانیان       ۵ مجید نظری      
۲ عباسعلی طالب بیدختی       ۶ حسین موسوی      
۳ رضا صباغیان       ۷ علی همتی      
۴ حسین گلهاشم            

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با استعانت از خداوند منان و با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) و تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ، هفتاد و یکمین  جلسه شورا به ریاست آقای خراسانیان آغاز گردید.  پس از اعلام رسمیت توسط ایشان  ابتدا ضمن اهمیت معنوی ماه مبارک رمضان و بهره مندی مفید در شبهای قدر، قبل از ورود به دستور جلسه ، به چند  نکته اشاراتی شد . از جمله از ریاست کمیسیون های مربوطه شورا خواستار گزارش های عملکرد ماهانه طبق قوانین و ضوابط بودند که می بایست این گزارش ها به صورت مدون و دقیق در صحن رسمی قرائت گردد.

در این جلسه به جهت اهمیت بسیار بالایی مبحث تعیین تکلیف نمودن بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری سمنان ، ازهمان آغازین ساعات جلسه ، محوریت جلسه حول محور موضوع بودجه بوده و در این راستا هر یک از اعضای شورای شهر نظارت و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.با توجه به نظر هیات حل اختلاف استان در خصوص بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ شهرداری و مخالفت آن هیات و برگشت بودجه پیشنهادی ،مجدداً در صحن رسمی و علنی شورای شهر فرآیند بررسی مجدد پیشنهادی شهرداری مطرح گردید و با حضور معاون محترم اداری ،مالی (سرمایه نیرویی انسانی) شهرداری جناب آقای ملکدار و نیز مجموعه مدیریت برنامه ریزی شهرداری ، هر یک از اعضا بطور خاص و تخصصی و ویژه در باب درآمد ها و نیز هزینه ها ، مطالب و پیشنهادات خود را ارائه نمودند . همچنین در این جلسه ، نظر کمیسیون برنامه ،بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر سمنان در خصوص بودجه پیشنهادی توسط آقای مهندس خراسانیان قرائت گردید و با توجه به در نظر گرفتن قوانین و بخش نامه ها و دستور العمل ها، مبلغ ۷٫۲۵۲٫۷۱۸٫۵۱۴٫۰۰۰ریال پیشنهاد شد که با مخالفت ۵ نفر از اعضا (صباغیان ،نظری ،همتی،گل هاشم، موسوی) و موافقت ۲ نفر از اعضا (خراسانیان و طالب بیدختی ) به تصویب نرسید.

در این جلسه در ساعت ۱۲ صحن رسمی و علنی شورای اسلامی شهر سمنان در خدمت اعضای محترم ستاد بزرگداشت سردار حاج محمود اخلاقی و خانواده محترم شهید قرار گرفت.علت این دیدار ،برنامه ریزی و برگزاری همایش بسیار بزرگ به جهت نزدیک شدن به سالروز شهادت این سردار رشید اسلام بود. هر یک از اعضای ستاد موارد و درخواست های خود را مطرح نموده که از جمله آن :ایجاد یادمان ها و المان و تندیس شهید ،همراهی سازمان فرهنگی ،ورزشی شهرداری در راستای این همایش و کمک های همه جانبه شورای شهر و شهرداری به جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن این برنامه را داشتند. این برنامه ، طبق برنامه ریزی های این ستاد ، در سالروز  گرامیداشت  عملیات مرصاد که مصادف با سالروز شهادت سردار حاج محمود اخلاقی است برکزار خواهد شد .

مجدداً جلسه رسمی شورا در خصوص بودجه پیشنهادی ادامه پیدا نمود و به جهت عدم حضور شهردار محترم و تصمیم گیری نهایی مقرر گردیده بعد از افطار ، در ساعت ۲۱:۳۰ جلسه فوق العاده ای برگزار گردد.

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ ۷۱ ۱۴۰۱/۲/۶

 

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

 

۸-تصمیمات متخذه :

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و بدون مصوبه به پایان رسید .