مصوبات وفایل صوتی جلسه ۵۲

  • ۴ بهمن ۱۴۰۰
  • ۸۵ بازدید

بخش اول فایل صوتی جلسه ۵۲

بخش دوم فایل صوتی جلسه ۵۲

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره  ۵۲

 

تاریخ دعوتنامه :  ۱۴۰۰/۱۱/۲ تاریخ جلسه : شنبه     مورخه : ۱۴۰۰/۱۱/۲

ازساعت ۱۶:۰۰  لغایت  ۲۰

شماره جلسه  :  ۵۲
نوع جلسه (عادی، فوق العاده): فوق العاده

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ مهدی خراسانیان       ۵ مجید نظری      
۲ عباسعلی طالب بیدختی       ۶ حسین موسوی      
۳ رضا صباغیان       ۷ علی همتی      
۴ حسین گلهاشم            

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱

 

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

 

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با استعانت از خداوند منان و با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) و تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ، پنجاه و دومین جلسه شورا به ریاست آقای خراسانیان آغاز گردید . پس از اعلام رسمیت جلسه توسط ریاست شورا، در ابتدا ولادت با سعادت خانم فاطمه الزهرا(س)و روز زن را تبریک گفته و در خصوص لایحه پیشنهادی بودجه ۱۴۰۱ شهرداری سمنان توضیحاتی را داده و همچنین تذکراتی در خصوص ماده ۶ قانون شوراها داشته که درخواست این را داشتند که ماهیانه ریاست محترم کمیسیون ها ، باید از فرآیندجلسات خود ، گزارش کاملی را اعلام بفرمایند. به جهت حضور مهمانان، بلافاصله به نامه ها پرداخته شد.

در مرحله اول ،صحن رسمی و علنی شورای اسلامی شهر سمنان در خدمت عزیزان از موسسه فرهنگی ،مذهبی، دینی فاطمیه سمنان بود. در ابتدا ، آقای میر سعید حسینیان مدیریت محترم هیات موسس و هیات امنا گزارش کاملی از فرآیند تاسیس و سابقه موسسه فاطمیه اشاراتی داشتند ایشان از نوع فعالیتهای فرهنگی آن مجموعه توضیحات کاملی را به اعضای شورای شهر ارائه نموده و خواستار مساعدتهایی که در قالب چند نامه تقدیم شده از سوی شورا برای این مجموعه فرهنگی بودند در این جلسه اعضای هیات امنا آقایان حسینیان ،تقدیسیان،ایزدپناه و آقا عمو در جمع شورا حضور بهم رساندند.

در مرحله دوم صحن رسمی و علنی شورای اسلامی شهر سمنان در خصوص وضعیت کشتارگاه سمنان در خدمت جناب آقای خالقیان ریاست محترم شبکه دامپزشکی شهرستان سمنان و نیز جناب آقای قاسم زاده بعنوان سرمایه گذار این بخش و همچنین مالک قرار گرفت این جلسه عمدتا در خصوص وضعیت حاکم بر کشتارگاه سمنان و مشکلات موجود و نیز وضعیت بهداشتی آن مجموعه مباحث زیادی رد وبدل شد. به جهت اهمیت موضوع بهداشت مردم ، از مطالبه های بسیار جدی اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر سمنان از مسئولین خصوصا استاندار محترم و معاونین ایشان و نیز فرماندار و مدیریت جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان و دیگر مسئولین مرتبط با این موضوع بسیار مهم بوده است که مقرر شد طی نامه ای تمامی این موارد ذکر شده و در دستور کار پیگیری قرار گیرد.

 

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ ۵۲ ۱۴۰۰/۱۱/۲

 

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

 

۸-تصمیمات متخذه :

۱-لایحه شماره ۱۷۰۷۳/۱۷/۱ مورخ ۲۸/۱۰/۱۴۰۰در جلسه مطرح و با لایحه شهرداری در خصوص واگذاری  رایگان ۶۰متر موزائیک و یک ست تندرستی مستقل و یک ست بازی کودکان مستقل و ۵۰ متر جدول از محل ماده ۱۷ موافقت گردید.

 

۲-لایحه شماره ۱۷۰۱۳/۱/۱ مورخ  ۲۷/۱۰/۱۴۰۰ و با لایحه شهرداری در خصوص توافقنامه مورخ ۱۸/۱۰/۱۴۰۰ با شرکت توزیع برق استان سمنان تملک پلاک صورتجلسه ۱۲/۲/۱۳۵۷ به مساحت ۴۶/۵۱متر مربع به قیمت کارشناسی عرصه و عیان ۵٫۸۲۴٫۱۰۰٫۰۰۰ریال و معوض پلاک ثبتی ۲۲۶۰/۳۶۰۶ قطعه ۱۳ تفکیکی به مساحت ۸۳٫۳۰مترمربع به قیمت کارشناسی ۷٫۴۹۷٫۰۰۰٫۰۰۰ریال طبق توافق نامه موافقت گردید.

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و با دو مصوبه به پایان رسید .

 

 

آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف دلایل مخالف امضاء  
  ۱ مهدی خراسانیان *    
  ۲ عباسعلی طالب بیدختی *    
  ۳ رضا صباغیان *    
  ۴ حسین گلهاشم *    
  ۵ مجید نظری * —     
  ۶ حسین موسوی *    
  ۷ علی همتی *    
  تصمیم شورا     تصویب شد                        تصویب نشد