مصوبات وفایل صوتی جلسه ۳۲۰

  • ۵ آذر ۱۳۹۹
  • ۱۸۶ بازدید

فایل صوتی جلسه ۳۲۰

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره ۳۲۰

۱-مشخصات جلسه

تاریخ دعوتنامه  : ۹۹/۹/۲ تاریخ جلسه :  سه شنبه      مورخ : ۹۹/۹/۴

از ساعت  ۸  لغایت  ۱۵

شماره جلسه :  ۳۲۰
نوع جلسه (عادی، فوق العاده):

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ سید مسعود سیادتی       ۵ عباسعلی طالب بیدختی      
۲ عباس آلبویه       ۶ محمد زحمتکش      
۳ محمد همتی       ۷ مهدی خراسانیان      
۴ مجید نظری            

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱

 

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

 

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با سلام و  صلوات بر محمد و آل محمد در روز ولادت امام حسن عسگری (ع) جلسه سیصد و بیستم شورای شهر به  ریاست آقای سید مسعود سیادتی آغاز شد دستور کار جلسه : ۱- بررسی لوایح ونامه های ارسالی خواهد بود در این جلسه رئیس شورا در مورد ارسال به موقع تعرفه ها به شورا و رعایت مصوبات دیوان عدالت اداری و افزایش منطقی تعرفه ها با رعایت مصالح شهرداری و مردم ، برگشت نیروهایی که خارج از شهرداری هستند آقای شهردار به جد برای بازگشت آنان به شهرداری اقدام نماید . خطاب بعدی من به استاندار انقلابی معاونین ایشان و فرماندار است که برخی دستگاهها تحت امر مدیریت استان نیست واتفاق بدی می افتد در اعتماد جامعه و دربین مردم : ظاهرا برخی ادارات نمی خواهند همکاری کنند وبه کم کاری روی آورده اند باید استاندار محترم عزم کنند تا مدیران ناکارآمد را عزل کنند و فرماندار محترم نیز که رئیس شورای تامین هستند در این زمینه مجددانه اقدام نمایند تا کارها بر روی زمین نماند . هفته بسیج را نیز رئیس شورا تبریک گفته وهمچنین ولادت امام حسن عسگری . در این جلسه آقای مهندس نظری نیز در نطق خود به بررسی پروژه ها و نقد نقاط مثبت و منفی عملکرد شهرداری پرداخته و پیشنهاداتی را برای روان سازی امور و اجرای پروژه ها و اولویت بندی آنها بر اساس اعتبارات و منابع محقق یافته ارائه نمودند . حجت الاسلام الهی رئیس حوزه علمیه نیز برای پیگیری سند زمین حوزه در شورا حاضر شدند .

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ بررسی نامه ها   ۳۲۰ ۹۹/۹/۴

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

۸ -تصمیمات متخذه :

۱- لایحه شماره  ۱/۵/۱۱۷۰۸ مورخه ۹۹/۸/۲۶ شهرداری سمنان در جلسه شورا مطرح و با کلیات عقد قرارداد با سازمان بسیج سازندگی سپاه قائم آل محمد استان سمنان جهت اجرای عملیات عمرانی بر اساس فهرست بهای ابنیه سال ۹۹ با ضریب بالاسری ۱/۳ و ضریب پلوس ۵۰ درصد به همراه تعدیل و از طریق ترک تشریفات وفق ماده ۳۱ آئین نامه مالی شهرداری و با رعایت ردیف بودجه ۲۱۲۲-۴۰۱۵۴۰۰۲ تا سقف ۲۰ میلیارد ریال موافقت گردید . بدیهی است شهرداری محترم سمنان آنالیز و طرح و نقشه آن را جهت بررسی نهایی به این شورا اعلام نماید .

 

۲- لایحه شماره ۱/۱۹/۱۱۴۸۴ مورخه ۹۹/۸/۲۰ شهرداری سمنان در جلسه شورا مطرح و بافروش یک واحد تجاری به شماره ۲۵۳ واقع در طبقه اول فاز دوم مجتمع تجاری ققنوس به متراژ ۲۷/۷۷ متر مربع بر اساس نظریه کارشناسی هیات ارزیابی شماره ۱/۱۱/۱۰۷۰۶ مورخه ۹/۵/۱۴بصورت ترک تشریفات به مبلغ ۲۳/۱۸۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال و تهاتر با مطالبات آقای جعفر غریبشاه و با توجه به مزایده برگزار شده و عدم فروش ملک موصوف مورد موافقت قرار گرفت .

 

۳- نامه شماره ۱۳/۱۱/۴۶۸۴ مورخه ۹۹/۸/۲۹ شهرداری سمنان در جلسه شورا مطرح و با صورتجلسه توافقی مورخه ۹۹/۸/۲۵ بر اساس گزارش هیات کارشناسی رسمی دادگستری به شماره ۷۹/ه/۹۹ مورخه ۹۹/۵/۵به مبلغ ۹/۸۴۵/۱۰۸/۰۰۰ ریال جهت تملک پلاک ثبتی ۶۷۳۸/۲به مالکیت ورثه مرحوم زبیده بیگم میرطالبی موافقت گردید .

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و سه مصوبه به پایان رسید .

 

 

 

آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف دلایل مخالف امضاء
۱ سید مسعود سیادتی *      
۲ عباس آلبویه *      
۳ محمد زحمتکش *      
۴ محمد همتی *    
۵ عباسعلی طالب بیدختی *    
۶ مهدی خراسانیان *    
۷ مجید نظری * بند ۲    
جمع          
تصمیم شورا     تصویب شد                        تصویب نشد