مصوبات وفایل صوتی جلسه ۲۷

  • ۱۳ آبان ۱۴۰۰
  • ۸۴ بازدید

بخش اول فایل صوتی جلسه ۲۷

بخش دوم فایل صوتی جلسه ۲۷

بخش سوم فایل صوتی جلسه ۲۷

 

بسمه تعالی

صورتجلسه شماره  ۲۷

 

۰تاریخ دعوتنامه :  ۱۴۰۰/۸/۸ تاریخ جلسه :   شنبه     مورخه : ۱۴۰۰/۸/۸

ازساعت ۱۶ لغایت  ۲۲

شماره جلسه  :  ۲۷
نوع جلسه (عادی، فوق العاده): فوق العاده

عادی

علت و مقام دعوت کننده جلسه فوق العاده :

مکان جلسه :

سالن جلسات شورا

 

۲-اعضای شورای شهر حاضر در جلسه شورا ( اجرای ماده ۱۶ قانون شوراها) :

ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج ردیف نام و نام خانوادگی امضاء ورود خروج
۱ مهدی خراسانیان       ۵ مجید نظری      
۲ عباسعلی طالب بیدختی       ۶ حسین موسوی      
۳ رضا صباغیان       ۷ علی همتی      
۴ حسین گلهاشم غایب          

 

۳-اعضای غایب در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی سمت علت غیبت
۱ حسین گل هاشم

 

۴-مدعوین حاضر در جلسه :

ردیف نام و نام خانوادگی دستگاه اجرایی سمت ملاحظات
۱

۵-خلاصه مفید مطالب مطروحه توسط رئیس شورا ، نطق ها و مذاکرات :

با استعانت از خداوند منان و با سلام وصلوات بر محمد وآل محمد (ص) و تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ،  بیست و هفتمین  جلسه شورا به ریاست آقای خراسانیان آغاز گردید . پس از رسمیت پیدا کردن جلسه توسط ریاست شورا طبق برنامه های پیش بینی شده نطق پیش از دستور توسط جناب آقای طالب بیدختی در باب مسئله پروژه پیاده محور خیابان امام و همچنین در بحث مصوبات وفلسفه شورای ترافیک مباحث به طور کامل مطرح شد. مواردی از جمله فرآیند دعوت از سوی فرمانداری برای اعضای شورای ترافیک مطرح شد.از مباحث بسیار مهم در این جلسه بحث پیرامون نامه قرائت شده در جلسه قبل در خصوص هزینه های جاری و اعلام شده در مجموعه روابط عمومی شهرداری بوده که مقرر شد به جهت شفافیت موضوع و رفع شبهات ، در جلسه رسمی روز سه شنبه مسئول روابط عمومی شهرداری حضور بهم رسانده تا این موضوع کاملاً مشخص گردد. همچنین برخی از اصحاب رسانه به جهت دنبال نمودن جلسات شورا حضور داشتند و همچنین خبر گزاری فارس نیز در خصوص اتهامات و سوء تفاهم ها در مقوله هزینه های روابط عمومی ، از جایگاه رسالت سازمانی آن خبرگزار دفاع نموده و موارد مورد نیاز در صحن رسمی شورا قرائت شد. در ادامه جلسه در خدمت عزیزان مجموعه حوزه علمیه آقا علی بن موسی الرضا (ع) حاج آقا عین الکمال و حاج آقا سعداله صحن رسمی شورا بود. ریاست حوزه گزارشی از برنامه های حوزه مذکور دادند و خواستار کمکهای همه جانبه از جمله تکمیل ساختمان آن مجموعه را داشتند که مقرر شد طی ملاقات با شهردار محترم ، موارد درخواستی اقدام شود.در ادامه جلسه ، آقای خراسانیان از روند جلسه با استاندار پیرامون موضوع کاروانسرای شاه عباسی گزارشی در صحن رسمی شورا ارائه نمودند و ابراز داشتند که برای جابه جایی اداره کل زندانها دانشگاه علمی کاربردی شهرداری پیشنهاد شد. سپس به جهت ترافیک نامه ها ، به بررسی و پاسخ به نامه ها پرداخته شد

 

۶-دستور جلسات :

شماره ردیف دستور جلسه نظر کمیسیون ذیربط شماره جلسه تاریخ جلسه
۱ ۲۷ ۱۴۰۰/۸/۸

 

۷-خلاصه مفید مذاکرات :

 

 

۸-تصمیمات متخذه :

۱-لایحه شماره ۱۱۶۱۶/۳۱/۱ مورخ ۱۲/۷/۱۴۰۰در جلسه مطرح و با لایحه شهرداری در خصوص جابه جایی و کسر ردیف بودجه ۲۱۷۲-۲۰۶۰۳۰۴ به مبلغ ۹٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و افزایش به ردیف ۲۱۷۴-۱۰۱۰۴۰۵ به مبلغ ۹٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال موافقت گردید.

 

۲-لایحه شماره ۱۱۶۳۶/۳۱/۱ مورخ ۱۲/۷/۱۴۰۰ در جلسه مطرح و با جابه جایی و کسر از ردیف ۲۱۳۲-۴۰۱۰۴۰۳ به مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال و اضافه به ردیف ۲۱۳۲-۱۰۳۰۳۱۵ به مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال موافقت گردید.

 

۳-لایحه شماره ۱۱۷۳۱/۳۱/۱ مورخ ۱۴/۷/۱۴۰۰ در جلسه مطرح و در خصوص کسراز ردیف بودجه ۲۱۰۲-۲۰۶۰۱۰۱ به مبلغ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال و اضافه شدن به ردیف ۲۱۰۲-۴۰۲۱۲۰۶ به مبلغ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال موافقت گردید.

 

۴-لایحه شماره ۱۱۸۹۹/۵/۱ مورخ ۱۸/۷/۱۴۰۰ در جلسه مطرح و با درخواست شرکت تعاونی گاوداران اعلاء با اجرای آسفالت به صورت  مشارکتی و به شرط تامین ۵۰% هزینه قیر از ردیف ماده ۱۷ شهرداری موافقت گردید.

 

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و با ۴  مصوبه به پایان رسید .

 

 

آراء اعضاء شورای اسلامی موافق مخالف دلایل مخالف امضاء
۱ مهدی خراسانیان *    
۲ عباسعلی طالب بیدختی *    
۳ رضا صباغیان *    
۴ حسین گلهاشم       غایب
۵ مجید نظری *    
۶ حسین موسوی *    
۷ علی همتی *    
تصمیم شورا     تصویب شد                        تصویب نشد