مجید نظری:حمایت صنعت سمنان ااز فرهنگ،هنر و ورزش مطلوب نیست

  • ۲۳ دی ۱۴۰۰
  • ۹۶ بازدید

 

✅نشست کمیسیون فرهنگی ورزشی اجتماعی شورای شهر جهت قدردانی از تلاش های بنیاد آرمان روشن و رضا شمس خانی مدیریت این بنیاد در خصوص کسب عنوان «سمنان شهر خلاق کتاب» در کشور برگزار شد

🔻حسین گل هاشم رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی اجتماعی شورای اسلامی شهر گفت: مرکز استان باید از ظرفیت نخبگان و استعدادهای خود استفاده کرده و کارهای در سطح کلان و مرکز استان انجام دهد که مجموعه بنیاد آرمان روشن نمونه ای از آن است .

🔹وی تاکید کرد: تلاش های دکتر شمس خانی و بنیاد آرمان روشن و عنوان کسب سمنان شهر خلاق کتاب خوان ایران باید به بهترین نحو در شهر اطلاع رسانی شود

 

🔻مجید نظری دیگر عضو این کمیسیون و رئیس کمیسیون عمران،شهرسازی و خدمات شهری شورا نیز گفت: درآمدزایی در مجموعه های فرهنگی اهمیت دارد تا بتوانند فعالیت ها و طرح های خود را به ثمر برسانند؛ همچنین همکاری صنعت در سرمایه گذاری فرهنگ،هنر ورزش در سمنان ضعیف است.

🔹وی ضمن قدردانی از فرشید فلاح مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر سمنان بیان کرد: هفتمین سال است که رویداد پایتخت کتاب برگزار می شود و سمنان دیر برای آن قدام کرد اما در یک سال همکاری اداره فرهنگ و ارشاد استان سمنان، شهرداری و بنیاد آرمان روشن توانست سمنان را به کسب عنوان شهر خلاق کتاب خوان برساند.

🔻علی همتی عضو دیگر کمسیون فرهنگی ورزشی اجتماعی شورای اسلامی شهر اظهار داشت: فعالیت های بنیاد آرمان روشن نشان داد زمانی که کار یا طرحی به دست یک مجموعه غیر دولتی سپرده می شود چه قدر می تواند نتیجه بهتری داشته باشد.

🔹وی از مدیریت بنیاد آرمان خواست: مطالبه های خود را مطرح کرده تا شورای شهر بتواند آن را از مسئولین مربوط پیگیری کند.

🔻رضا صباغیان از دیگر اعضای این کمیسیون گفت: بنیاد آرمان روشن فعالیت های فرهنگی ویژه را در حال اجر دارد و تلاش های بسیاری را در راستای کسب عنوان پایتخت کتاب برای شهر سمنان انجام داده است و همانطور که جامعه فرهنگی به خوبی از رویدادهایی که این بنیاد در این سالها انجام داده است خبر دارد بهتر است جمعیت بیشتری از شهروندان سمنان و اهالی استان از طرح ها وتلاش های این بیناد نمونه مطلع باشند.

📍در آیین معرفی پایتخت کتاب، سنندج به‌عنوان هفتمین پایتخت کتاب ایران و شهرهای اوز، سمنان، بم و نجف‌آباد به‌عنوان شهرهای خلاق کتابخوانی معرفی شدند.

📍instagram:
#Shora_semnan
#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_شهر_سمنان

📍web:
www.shora.semnan.ir/

🆔 @semnan_shora