طرح احیای باغ راه ها در یاد مردم سمنان می‌ماند

  • ۶ آذر ۱۳۹۹
  • ۳۴۵ بازدید

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سمنان

طرح احیای باغ راه ها در یاد مردم سمنان می ماند

 

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سمنان گفت:  احیای باغ راه ها و جسارت شهرداری در بازسازی خانه های قدیمی حائز اهمیت است و مردم سمنان همیشه از باغ راه ها بعنوان طرح ارزشمند در این دوره یاد می کنند،هر چند برخی از دستگاه های مربوط با مشارکت نکردن خود سرعت پویایی این طرح ها را کاهش دادند.

 

مجید نظری در سیصد و بیستمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر سمنان گفت: طرح های عمرانی خوبی در این دوره  شهرداری مانند بازسازی خانه های قدیمی ، احیای باغ راه ها ،بوستان زائر و مسافر صورت پذیرفت و برخی از طرح های خوب مانند جابجایی پایانه مسافربری غرب سمنان   که به رفع مشکلات شهر کمک می کرد هنوز توفیق اجرا پیدا نکرده است، هر چند با توجه به توانمندی دکتر ناظم رضوی انتظارات بیش از این است.

 

وی ضمن انتقاد از همکاری نکردن برخی دستگاه های اجرایی گفت: در این دوره طرح هایی انجام و یا در حال انجام است که همکاری برخی دستگاه های دولتی می تواند در پیشرفت آن موثر باشد اما مشارکت نکردن آنها پیشرفت نکردن یا توقف برخی از طرح ها را به دنبال دارد.

 

عضو شورای شهر  با اشاره به طرح های عمرانی دیگر از جمله ساخت پل های میدان امام حسن(ع)،فدک ،خیرآباد،حسن آباد و روزیه گفت: تمام این طرح ها برای شهر ضروری است اما باید برای هر کدام با توجه به نیاز و هزینه ها اولویت بندی شود و اگر طرحی تنها می خواهد تا پایان سال به عملیات خاکی بسنده کند بهتر است در همین مرحله متوقف شود.

 

نظری تاکید کرد: این اعتماد از نظر اجرایی شدن این طرح ها به شهرداری وجود دارد اما منابع درآمدی و مالی به طوری است که باید اولویت بندی در خصوص بهره برداری از آنها صورت پذیرد.