ساختار اداری در شهرداری سمنان نیاز به تقویت دارد

  • ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • ۳۰۹ بازدید

 

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر سمنان

ساختار اداری در شهرداری سمنان نیاز به تقویت دارد

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان؛رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر سمنان گفت: بسیاری از مردم در مراجعات خود به شهرداری برای نبود ساختاری نظام مند و بی نتیجه ماندن درخواست های خود نقد دارند که نباید این تردید در نظام اداری به وجود آید.

 

محمد همتی در سیصد وچهل و پنجمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر سمنان ابراز داشت: بسیاری از کارمندان شهرداری قول پیگیری کارها را به مردم می دهند اما گویا تصمیم گیرنده در شهرداری محدود به افراد خاصی است.

 

وی افزود: شهرداری تمرکز خود را بر محوریت طرح ها گذاشته است و آنها را پیگیری می کند اما پاسخگویی به مردم نیز باید مطلوب تر باشد و به همین خاطر نیاز به کلاس های اخلاق اداری برای کارکنان احساس می شود.

 

همتی تاکید کرد: مردم باید از طرح های گسترده ای که شهرداری در این سالها به اجرا رسانده است اطلاع بیشتری داشته باشد و یکی از راهکارهای آن اتوبوس گردشگری است که از سوی سازمان فرهنگی شهرداری با حفظ شرایط بهداشتی نیاز به برنامه ریزی دارد.

 

وی ادامه داد: طرح های زیادی در دهه فجر از سوی مسوولان و مدیران شهری گشایش یافت اما بهتر بود به دست مردم همان محل افتتاح می شد تا از این طریق این طرح ها بهتر به مردم معرفی میگردید.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر سمنان اظهار داشت: عده ای از مردم به عنوان مرجع اجتماعی شناخته می شوند که باید در دیدارها و یا زمان ملاقات با مدیران شهری ویژه دیده شوند تا شخصیت آنها حفظ گردد زیرا افرادی هستند که همیشه بدنبال پیشنهاد دادن یا نقد سازنده هستند.