دیدار اعضای شورای شهر سمنان با فرمانده انتظامی استان

  • ۹ مهر ۱۴۰۱
  • ۱۰۲ بازدید

🔹در این دیدار علی همتی رئیس شورای اسلامی شهر سمنان از تلاش ها و مدیریت شایسته نیروی انتظامی استان سمنان در روزهایی که گذشت تشکر کرد و گفت: بسیاری از جوانان از روی هیجانات ناشی از فضای مجازی و آگاهی پایین اشتباهاتی کردند و بهتر است با نگاه رافت اسلامی با آنها برخورد شود تا امید و آینده آنها تحت تاثیر این ناآگاهی قرار نگیرد.

🔸مجید نظری نایب رئیس شورای شهر سمنان نیز با اشاره به اینکه امنیت را امروز مدیون نیروهایی مانند نیروی انتظامی هستیم بیان کرد: کار دشمن؛ دشمنی است و باید مراقب بود تا دشمن از برخی مسائل سو استفاده نکند. در همین راستا از بیانیه فراجا و همچنین نگاه قوه قضائیه که از نگرانی خانواده هایی که فرزندانشان از روی ناآگاهی بازداشت شدند کم کرد تشکر میکنیم .

🔹حسین موسوی رئیس شورای شهرستان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی بیان کرد: در موضوع تذکر عفاف و حجاب بهتر است خواهران نیروی انتظامی وارد شوند تا ذهینت و حساسیت مردم کمتر شود.

🔸حسین گل هاشم رئیس کمیسیون فرهنگی شورا نیروی انتظامی را معلم فرهنگ ،صبر،اسقامت و به وقتش قدرت عنوان کرد و گفت: هماهنگی بین نیروهای امنیتی،نظامی و انتظامی در استان سمنان بی نظیر بود و با اشراف اطلاعاتی خود حضور خوبی در صحنه داشتند.

🔸وی ادامه داد: عده ای تحت تاثیر قرار گرفتند که بهتر است با رافت اسلامی برخورد شود اما عده ای که تشخیص داده می‌شود از محرکان به این فضا هستند باید با برخوردی جدی روبرو و محاکمه شوند.

🔹عباسعلی طالب بیدختی عضو شورای شهر ضمن قدردانی از نیروی انتظامی بیان کرد: این نیرو همیشه برای امنیت در خط مقدم است و همراهی بیشتر مسئولان و حمایت ها و بیانیه های مراجع تقلید این روحیه و توانایی را بیشتر خواهد کرد.

🔸در ادامه رضا ضباغیان عضو شورای شهر با اشاره به دو نعمت پنهان سلامتی و امنیت از نیروهای انتظامی و امنیتی قدردانی کرد و گفت: رافت اسلامی نکته مهمی است زیرا عده ای تحت تاثیر احساسات هستند وهر برخورد ممکن است دستمایه پرچم داری دشمن شود و ما به عنوان نمایندگان مردم همراه شما هستیم.

🔻سردار عبدالله حسنی از اعضای شورای انقلابی سمنان به عنوان نمایندگان مردم تشکر کرد و گفت:حمایت مردم را از نیروهای خود احساس کردیم و این اتفاقات با تمام هزینه هایی که دارد باعث شناخت خالصان و ناخالصان می شود

🔹وی در پایان از شورای شهر خواستار ایجاد ایستگاه های پلیس با طراحی مناسب و همچنین تقویت و افزایش دوربین های شهری شد

🖇website:Shora.semnan.ir
🖇Telegram:@Semnan_shora
🖇 Instagram:#Semnan_shora
🖇twitter:#shora_semnan

#شورای_ششم
#روابط_عمومی_شورای_شهر_سمنان

🆔 @Semnan_shora