دلسوزانه به فکر بازنشستگان باشیم، نه عوام فریبانه

  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹
  • ۲۸۷ بازدید

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سمنان

دلسوزانه به فکر بازنشستگان باشیم، نه عوام فریبانه

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر سمنان گفت: تعداد زیادی خودروهای خارجی و گران قیمت میلیاردی در دست مسئولان و نهادهای انقلابی است اما عده ای تنها به فروش اتومبیلی چینی که برای جایگاه شهر‌دار آن هم به قیمت ۴۳۰ میلیون تومان خریداری شده می پردازند که نشان از دلسوزی نیست، بلکه حرکتی از جنس عوام فریبی است.

محمد همتی در سیصد و پانزدهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر سمنان گفت: طرح پرداخت بخشی ازمطالبات ده ساله بازنشستگان شهرداری برای تمامی اعضای شورای شهر دارای اهمیت است و در آن شکی نیست اما پافشاری برای فروش یک اتومبیل قسطی که به اشتباه از آن بعنوان «چند میلیاردی» نام برده می شود برای جایگاه شهردار مرکز استان عجیب است.

وی تاکید کرد: در راستای پدافند غیرعامل و معین بودن استان سمنان برای استان تهران باید فراتر از یک شهر فکر کرد و اگر دلسوز هزینه ها هستیم بر پارکینگ و اتومبیل و تجهیزات تمامی دستگاه های دولتی و انقلابی توجه کنیم .

دبیر شورای شهر سمنان ادامه داد: شهردار سمنان به غیر از ماموریت ها وهمایش های منطقه ای شهرداران مراکز استانها از اتومبیل خریداری شده در مدیریت بحران باید استفاده کند،همانگونه که استان سمنان معین استان گلستان ولرستان در حادثه سیل ویرانگر بود.

وی خاطر نشان کرد: خودرو جزء اعتبارات سرمایه ای شهرداری است و برابر قانون هزینه در امور هزینه ای جایز نیست.

وی با اشاره به طرح پیشنهادی منتشر شده در خصوص فروش خودرو در فضای مجازی بیان کرد: بنده به هیچ وجه درخواست فروش خودرو را نداده و متاسفانه با عدم رعایت امانت داری پی نوشت ذیل امضاء طرح پیشنهادی که اعلام مخالفت کرده ام ،منتشر نشده است.