درآمدشهرداری همگانی است، هزینه نیز همگانی خواهد بود.

  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
  • ۳۷۸ بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در مراسم افتتاح بوستان کوکب بیان کرد؛
درآمدشهرداری همگانی است، هزینه نیز همگانی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و درآستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ، بوستان کوکب واقع در مسکن مهر با حضور اعضای شورای شهر ، سیدعباس دانایی فرماندار سمنان ،شهردار ، مدیران شهرداری و اهالی مسکن مهر با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و مساحت ۹۵۰۰ متر مربع افتتاح وبه بهره برداری رسید .

رئیس شورای شهر در این مراسم بیان کرد: خدارا شاکریم که دکترمحمد ناظم رضوی شهردار سمنان بنا بر اعتقادات خود و تصمیم های شهرداری عدالت محوری را دراین شهر به اجرا درآورده است .

سید مسعود سیادتی افزود : از مهمترین گزینه های شورا برای انتخاب شهردار ، فردی متدین ، معتقد و عدالت محور بود که خوشبختانه به این مهم دست یافتیم .

وی رشد بادکنکی درشهر را ناشی از افزایش جمعیت خواند و افزود : در راستای عدالت اجتماعی سعی بر آن داشتیم تا امکانات و خدمات و برگزاری مراسم و جشن ها درکلیه نقاط شهر به درستی توزیع شود.

وی خاطر نشان کرد: تاکید شورای شهر و شهرداری بر اتصال مراکز خدماتی ،اداری و تاسیسات شهری به مسکن مهر بوده و خوشبختانه تا امروز طرح های خوبی توسط شورا وشهرداری به مرحله اجرا گذاشته شده است .

رئیس شورای شهر در پایان درآمد شهرداری و هزینه آن را نیز همگانی خواند واظهار امیدواری نمود با همت شهرداری و همکاری شهروندان شاهد رشد روزافزون شهرمان باشیم .