خدمات ارزشمند امروز شهرداری سمنان ۲ دهه دیگر خود را نشان می دهد

  • ۱۷ آذر ۱۳۹۹
  • ۲۴۹ بازدید

رئیس شورای اسلامی شهرستان سمنان:

 خدمات ارزشمند امروز شهرداری سمنان ۲ دهه دیگر خود را نشان می دهد

رئیس شورای شهرستان سمنان گفت:خدمات ارزشمند امروز شهرداری سمنان در خصوص باغ راه ها، خانه های تاریخی و قدیمی و احداث یا بازپیرایی بوستان ها خود را ۲ دهه دیگر به پویایی می رسد و آن زمان خود را نشان خواهد داد.

عباسعلی طالب بیدختی در سیصد و بیست و سومین نشست شورای اسلامی شهر سمنان افزود: شهرداری سمنان در این سالها زحمات زیادی را برای هویت و توجه به بافت و زیرساخت های گردشگری انجام داد که نمی توان آن را نادیده گرفت، هر چند این سرمایه گذاری ها خود را در ۲۰ سال آینده آرام آرام نشان خواهد داد.

وی افزود : طرح های در حال اجرا باید اطلاع رسانی بیشتری شود اما باید در خصوص واژه ها نیز تجدید نظر کرد، زیرا بوستان محلی و بوستان های بزرگ از نظر مردم معنی های متفاوتی دارند و بهتر است از عنوان هایی مانند پارک یا پارک جنگلی استفاده کنیم .

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر سمنان بیان کرد: ایجاد سکوهای مسافران در بوستان های بزرگ با درختان انبوه به همراه سازه هایی که برای تهیه غذا استفاده می شود جا نمایی و اجرا شود تا علاوه بر حفظ محیط زیست و رفع خطر آتش سوزی، استقبال شهروندان و مسافران را به دنبال داشته باشد.