جلسه هم اندیشی پیرامون فوتبال ساحلی برگزارشد.

  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
  • ۳۰۶ بازدید

محمد همتی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خبرداد؛
جلسه هم اندیشی پیرامون فوتبال ساحلی برگزارشد.

جلسه هم اندیشی پیرامون فوتبال ساحلی با حضور ناظم رضوی شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان پیرامون فوتبال ساحلی در سالن جلسات شورا برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ،رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ورزش همگانی را ضرورتی اجتناب ناپذیر عنوان کرد و گفت : ورزش همگانی، همه افراد جامعه را در برگرفته و به عنوان برنامه ها و فعالیت های جامع و گسترده برای همه ی سنین و افراد، با توانایی مختلف تعریف شده است.

محمد همتی افزود : درشرایط کنونی و و ضعیت اقتصادی موجود، حمایت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری از تیم ها نباید به گونه ای باشد که سازمان از وظیفه اصلی و ذاتی خود غافل شود .

همتی ادامه داد: توسعه ورزش بدون فراهم کردن زیرساخت ها میسر نشده و با یک چشم انداز صحیح ، برنامه ریزی هدفمند و برنامه محور ، امکانات و شرایط مناسب را فراهم و خروجی اهداف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری را به سمت نشاط و شادابی مردم سوق دهیم .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا سه عامل مهم برنامه ، مدیریت و بودجه کافی را از عوامل اصلی در حمایت از تیم فوتبال ساحلی عنوان کرد و گفت : پس از بحث و هم اندیشی مقرر گردید بودجه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به جهت حمایت از تیم قوتبال ساحلی در فصل آینده افزایش یافته و امید است این تیم بتواند با صعود خود باعث افتخار شهر سمنان شود.