دیدار نوروزی رئیس و اعضای شورای شهر به همراه شهردار سمنان با نماینده ولی فقیه در استان

  • ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
  • ۸۶ بازدید

🔹دیدار نوروزی رئیس و اعضای شورای شهر به همراه شهردار با حجت الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان

در ادامه بخوانید:

👇👇

🆔 @semnan_shora

🔹علی همتی رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در دیدار نوروزی اعضای شورا و شهردار با نماینده وی فقیه در استان سمنان به رقم مصوب بودجه در سال جدید اشاره داشت و گفت: شهرداری سمنان در نظر دارد بوستانی را با عنوان قرآنی احداث کند و ساختمانی را جهت استقرار دفاتر ترویج قرآن اختصاص دهد؛ همچنین طرح توسعه حرم حضرت یحیی(ع) نیز مصوب شده است و برای این موضوعات راهنمایی و نظرات شما راهگشا خواهد بود.

🔸مجید نظری نایب رئیس شورای شهر در این نشست اظهار داشت: از آنجا که سفر رئیس جمهور به سمنان نزدیک است مساله و مشکلات مربوط به آب را چگونه باید مطرح کرد؟ زیرا در سفر پیشین رئیس جمهور؛ وزیرو نیز از عدم کشل آب گفت و این بار باید به خوبی این مساله مطالبه شود.

🔸وی بیان کرد: جا نمایی عبور آزادراه حرم تا حرم و مخاطراتی که می تواند برای شهر ایجاد شود از دیگر دغدغه هاست که هنوز اعضای شورای شهر اطلاعات دقیقی از سوی استان ندارند و باید شفاف در خصوص اقداماتی که می خواهد در این مسیر انجام شود بیان شود زیرا به طور جدی به توسعه شهر مربوط است.

🔹حسین موسوی عضو هیات رئیسه شورای شهر سمنان گفت : متاسفانه با تغییراتی که در مدیریت های شهری پیش می آید ؛ پروژه هایی که در دوره پیش هدف گذاری و از بیت المال هزینه شده است معیار و هدف قرار نمی گیرد و این مساله توسعه شهری را به عقب می راند.

🔹وی اضافه کرد: شهر سمنان می تواند یک شهر شاخص باشد و بدرخشد اما اگر تلاشی نشود از شهرهای دیگر عقب می ماند؛ حتی امروز که عنوان راه ابریشم فرصت و زمینه ساز معرفی شهر سمنان قرار گرفته است آنطور که باید همکاری‌ها صورت نمی پذیرد و تکلیفی که بر سمنان در این موضوع شده انجام نشده و در نهایت باعث از دست دادن این عنوان برای شهر سمنان خواهد شد.

🔸حسین گلهاشم رئیس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر سمنان از برگزاری برنامه فرهنگی فرشته های آسمانی قدردانی کرد و در خصوص مساله آب گفت: امسال سال انتخابات است و ممکن است بسیاری از مردم همین مساله و مشکل آب را به مشارکت انتخاباتی گره بزنند ودر این خصوص باید فکر اساسی کرد.

🔹عباسعلی طالب بیدختی رئیس کمیسیون ورزشی شورای شهر سمنان با اشاره به شعار سال گفت: زمانی که شعاری تعیین می شود همه باید در آن راستا اقدام کنند و شورای شهر نیز تا جایی که می توانست به کمک مردم آمد و کمتر از آنچه در قانون بود عوارض ۳۵ درصدی را در سال جدید در درستور کار قرار داد؛ اما ما و همه دستگاه های خدمات رسان و مسئولان مانند شرکت برق نیز باید کمترین افزایش را داشته باشند تا مردم لذت تحقق شعار سال یعنی مهار تورم و رشد تولید را احساس کنند.

🔹وی افزود: مساله آب موضوعی است که هر چه نمایندگان و شهروندان و گروه های مطالبه گر سمنان از آن می گویند؛ از آنطرف اهالی مازندران نیز از کم شدن آب خزر می گویند و زمانی که مطالبه از دو زاویه مطرح می شود دولت نمی تواند تصمیم گیری درستی کند و باید با تعامل تنش در این فضا کم شود تا به نتیجه برسد.

🔸رضا صباغیان عضو شورای شهر سمنان پس از اشاراتی که به مساله مشکلات آب در سمنان داشت ؛ به ارتباط مستقیم مردم با شورا و شهرداری اشاره کرد و گفت : همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در خدمت رسانی باید روحیه اخلاص و جهادی بالا برود.

🔸وی تاکید کرد: مباحث سیاسی جایی از اعراب ندارد؛ زیرا با هر نگاه و اندیشه ای هدف باید خدمت به مردم و شهر باشد به طوری که رفتار منافقانه در آن حس نشود.

 

در ادامه بخوانید 👇👇

🆔 @semnan_shora