تلاش های شبانه روزی خادمان مدیریت شهری نباید مورد بی مهری قرار بگیرد

  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
  • ۷۳۵ بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در دویست و پنجاه و دومین جلسه شورا عنوان کرد؛

تلاش های شبانه روزی خادمان مدیریت شهری نباید مورد بی مهری قرار بگیرد

 

شهرداری سمنان با بسیج نیروها و امکانات خود، ضمن اطلاع‌رسانی گسترده به مردم در خصوص پیشگیری از کرونا ویروس، اقدامات شایسته ای در جهت ضدعفونی فضاها و امکانات شهری کرده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ،رئیس شورای شهر در دویست و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورا گفت : تمامی ظرفیت ها و توان مدیریت شهری برای مدیریت بحران به حالت آماده باش درآمده‌اند و تمهیدات لازم در حوزه‌های مختلف اندیشیده شده است.

سید مسعود سیادتی ضمن تشکرو قدردانی از زحمات دانشگاه علوم پزشکی، پزشکان، پرستاران ، آموزش و پرورش و مراکز آموزشی که در این روزهای بحرانی در کنار مردم مانده اند و پشتیبان سلامت شهروندان هستند افزود : در این شرایط بحرانی و حساس تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری ارتقا سطح بهداشت, امنیت و سلامت شهروندان و مقابله با شیوع این بیماری است که به‌ صورت ویژه در دستور کار شهرداری قرار داده شده است

وی ادامه داد: شهرداری سمنان همچنین با اعلام آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل عمومی برای خدمت رسانی به شهروندان، پاکسازی، شست و شو و ضدعفونی ناوگان اتوبوس رانی را به صورت مستمر در مبدا و مقصد انجام می‌دهد و تمهیدات لازم  با در اختیار قراردادن وسایل و اقلام بهداشتی به رانندگان، تاکسی و رعایت نکات بهداشتی در این ناوگان نیز توسط سازمان تاکسیرانی انجام گرفته است.

رئیس شورا تلاش های خادمان مدیریت شهری را در ساعات نیمه شب عنوان کرد و گفت : شهرداریها نباید با وجود تلاش های شبانه روزی در هر زمان مورد بی مهری قرار گیرند  . تلاش این عزیزان در پشت میز دیده نمی شود بنابراین نباید همت و کوشش شهرداری و کارگران زحمتکش آن را  در جهت مقابله با این ویروس و تنظیف شهر نادیده گرفت.

وی ضمن انتقاد از افرادی که تلاش و کوشش خادمان مدیریت شهری را در این روزهای بحرانی نادیده گرفته اند گفت :  شهرداری  یکی از آماده ترین  نهاد  در زمان مدیریت بحران بوده اما برخی با نادیده گرفتن تلاش های شبانه روزی مجموعه شهرداری، سعی در تضعیف این نهاد مردمی دارند.

 سیادتی خاطر نشان کرد:  از بین بردن این ویروس در نزدیکی نوروز می‌تواند یکی از دعاهای هم‌وطنان بر سر سفره‌های هفت سین باشد. با آرزوی رونق کسب و کار ، سلامتی خانواده‌ها  و بازگشت به زندگی عادی ، امید است بتوانیم کرونا ویروس را با رعایت مسائل  بهداشتی و پیشگیری‌های لازم شکست دهیم.