تاکید بر ضرورت احداث بوستان های شهری

  • ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
  • ۷۹۹ بازدید

تاکید بر ضرورت احداث بوستان های شهری

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان گفت : رفاه اجتماعی سرلوحه اهداف شورای شهر و شهرداری سمنان است .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ، در یکصد و بیست و سومین جلسه رسمی شورا ، اعضای شورای شهر با تامین زمین جهت احداث بوستان جدید موافقت کردند.

دکتر سید مسعود سیادتی افزود : ایجاد پارک و فضای سبز تاثیر مستقیم بر تعاملات روحی روانی و زندگی روزمره داشته و تمامی این آثار بر کیفیت زندگی مردم که اجزای کلیدی توسعه و نشاط و پویایی اجتماعی هستند نقش دارد .

وی بیان کرد : خدمات عمومی باید در تمامی محلات شهر ارائه شود و شورای شهر و شهرداری تا حد امکان به دنبال توسعه خدمات عمومی و رفاهی به محلات مختلف می باشند .

رئیس شورای شهر با معرفی مکان پیشنهادی جهت احداث این بوستان گفت : زمینی که اکنون بعنوان بوستان جدید طراحی شده است در ادامه بوستان اتحاد و با متراژی حدود ۹ هزار متر مربع می باشد .

سیادتی در ادامه افزود : امروزه طراحی و احداث بوستان های محله ای بعنوان بخشی از فضای سبز شهری ، از موضوعات مهم در برنامه ریزی شهری است و مکانی جهت تعامل و ارتباط متقابل میان شهروندان می باشد .

وی در پایان خاطر نشان کرد : شورای شهر و شهرداری سمنان در توسعه فضای سبز شهری نقش محوری داشته و اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبار هر چه سریعتر این بوستان به بهره برداری برسد .