برای کیفیت امور معنوی نیز تعریف قائل شویم

  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹
  • ۲۴۶ بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان

برای کیفیت امور معنوی نیز تعریف قائل شویم

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان گفت: ابزار سنجش فراوانی در امور مادی و صنعت محور وجود دارد که می توان از آن در راستای ارتقای کیفیت محصولات کمک گرفت اما این ابراز در امور معنوی کم رنگ و نیازمند توجه بیشتر است .

سید مسعود سیادتی ضمن تبریک روز ملی کیفیت بیان داشت : میزان انجام وظایف در هر شاخه ای مانند صنعت،کشاورزی،آموزش،بهداشت و فرهنگ کمیت است که اگر استاندار انجام شود کیفیت را بدنبال دارد .

وی افزود : نبودن ترازوی خاص در میزان کیفیت در حوزه های فرهنگی به مقوله آموزش ضرر می رساند؛ برای مثال اگر برنامه ریزی نمرات کیفی جایگزین نمره ۱ تا ۲۰ در مقاطع تحصیلی شده است بعلت شاخص های متغیر و تفاوت در مناطق آموزشی شهری و روستایی تعیین رشته ها به مخاطره می افتد و نشان از این دارد که علاوه بر توجه به استانداردها در تولید و محصولات ، پیش نویس تهیه سندهای بالا دستی در کیفیت امور معنوی و آموزشی نیز مورد نیاز است.

سیادتی با اشاره به اهمیت کیفیت در مساله بهداشت نیز اظهار داشت: میزان کیفی رعایت اصول بهداشتی در مردم بالا رفته است اما میزان شیوع بیماری کرونا روند صعودی دارد پس باید علاوه بر توجه به کیفیت در محصولات بهداشتی مانند ماسک به ارتقای کیفیت معنوی فرهنگی مردم در خصوص شرکت نکردن در مراسم ها و تجمعات تلاش کرد.