باید سلیقه های شخصی کنار گذاشته شود

  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۷
  • ۳۸۹ بازدید

در دیدار صمیمانه شهردار و مدیران شهرداری با دکتر سیدمسعود سیادتی :
باید سلیقه های شخصی کنار گذاشته شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ، در پانزدهمین روز از سال جدید ، شهردار سمنان به همراه مدیران شهرداری با دکتر سید مسعود سیادتی رئیس شورای شهر سمنان دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار صمیمانه شهردار سمنان به تشریح گزارش و عملکرد شهرداری در سالی که گذشت پرداخت و گفت : خوشبختانه با همکاری ، وفاق و همدلی ، سال ۹۶ رضایت خاطر
شهروندان را به همراه داشت .
دکترناظم رضوی در ادامه گفت : با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی و برگزاری جشنواره و موسیقی سنتی در سطح شهر توانستیم تا حدی شهر سمنان را به مسافران و گردشگران نوروزی معرفی و در سال جدید جهت شناسایی نقاط ضعف و مشکلات شهری تلاش بیشتری خواهیم کرد .

وی افزود : تلاش ما در شهرداری سمنان معرفی زیرساخت های فرامنطقه ای و ایجاد مکان های تفریحی منحصر به فرد در سمنان می باشد .
در ادامه این دیدار پس از ارائه گزارش شهردار ، رئیس شورای شهر سمنان نیز سال جدید را سالی توام با آرامش و سلامت برای همه بیان کرد و گفت : طاعت خدا چیزی جز خدمت به خلق نیست که موجبات رضایت و اطاعت از خداوند را در دیگران فراهم می آورد .

دکتر سیادتی در ادامه گفت : خوشبختانه در سرزمین ایران جوشش کاری وجود دارد و ماباید برای رشد شهر و خدمت به ایران عزیزمان تلاش بایسته و شایسته ای داشته باشیم .

وی مسائل شخصی و فردی را ضربه ای به این شهر و شهرداری عنوان کرد و گفت : در جهت داشتن شهری زیبا ، پویا و بانشاط باید سلیقه های شخصی را کنار بگذاریم .

دکتر سیادتی همچنین سرانه اقنصادی شهرمان را نیز از مسائل مهم شهری خواند و افزود : اکنون دوره واگذاری خدمت به جوان هاست تا با فکر و ایده های نو سرانه اقتصادی شهرمان را افزایش دهیم .

رئیس شورا در پایان این دیدار از تلاش های بی شائبه شهردارو دکتر بابایی و حضورشان در ایام نوروز و نظارت مستقیم در برگزاری مراسم و جشن ها قدردانی کرد و گفت : اگر همه ما نگاه کلان به شهرمان داشته باشم و رقابتی هم افزا میان سازمان ها و واحدهای شهرداری ایجاد کنیم قطعا شاهد شهری بانشاط خواهیم بود .