اهدای اسباب بازی به کودکان محروم در قالب طرح شورای زکات

  • ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • ۶۳۳ بازدید

دریکصد و چهل و دومین جلسه رسمی شورا مطرح شد؛
اهدای اسباب بازی به کودکان محروم در قالب طرح شورای زکات

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ،رئیس شورای شهر هدف از اجرای این طرح را فراهم آوردن نشاط اجتماعی بیان کرد و گفت : بازی بزرگترین جلوه حیات دوره کودکی است و بهترین وسیله رشد و شکوفایی احساسات کودک و پرورش هیجان ها و عواطف اوست .

دکتر سیدمسعود سیادتی افزود : در این طرح ضمن همدلی با کودکان محروم و بی بضاعت ، به کودکان خود نیز می آموزیم که با اهدا اسباب بازی های خود ،مهربانی و بخشش را تجربه کنند .

وی ضمن اعلام فراخوان عمومی این طرح توسط شورای زکات کمیته امداد امام خمینی شهرستان در ایام دهه فجر اظهار داشت : بسیاری از نهادهای خیریه نسبت به تامین اقلامی چون خوراک ، پوشاک و لوازم التحریر و … فعالیت دارند اما بسیاری از خانواده ها جهت تامین لوازم بازی کودکان خود دچار مشکل هستند

رئیس شورا اجرای این طرح را پیشنهاد شورای زکات عنوان و افزود : مقرر شد به مناسبت چهلمین سال پبروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر این کمپین در شهر سمنان اجرا شود .

سیادتی ضمن حمایت شهرداری و شورای شهر از این کمپین اظهار کرد : امیدواریم تمامی مسئولان وشهروندان ادامه دهنده این زنجیره انسانی باشند و شادی را به خانه های تک تک کودکان نیازمند گسترش دهند .