افراد شورای شهرجزو السابقون می باشند .

  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
  • ۳۰۸ بازدید

رئیس حوزه علمیه سمنان :
افراد شورای شهرجزو السابقون می باشند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ، در دیداری که اعضای شورای شهر با رئیس حوزه علمیه سمنان داشتند ایشان افراد شورا را جزو السابقون دانست و گفت : خوشبختانه اعضای شورای شهر سمنان از جایگاه ویژه ای در این شهر برخوردارند و در سیکل اداری نیز از مدیران خوبی بوده اند .

حاج آقا مهدی نژاد در این دیدار گفت : شهروندان سمنانی اهل کوشش و تلاش هستند و بدلیل اختلافاتی که میان احزاب ایجاد شده باید با اتحاد و همدلی دشمن را از سرراه برداریم .

وی گفت : حوزه علمیه سمنان با ارتقا از سطح ۱ به ۴ دارای ۱۴۰۰ نفر طلبه و روحانی و سه مرکز تخصصی است که از این تعداد عده ای مشغول تحصیل می باشند .

مهدی نژاد از نیروهای بالقوه این حوزه نام برد وگفت : انتقاد حق هر کسی است و در رشد و پیشرفت ما تاثیر بسزایی خواهد داشت و خواهان همکاری و تعامل جهت ایجاد منابع پایدار شد .

 

 

 

در ادامه رئیس شورای شهر سمنان نیز حوزه علمیه را یکی از امکان رشد و بالندگی بیان کردو گفت : حوزه های علمیه با مدیریت جدید مورد توجه ویژه ای قرار گرفته و دارای حاشیه پردازی کمتری است .

سیادتی بی سوادی را یکی از عوامل گمراهی مردم عنوان کرد و افزود : ارتقا درجه ۱ به ۴ حوزه علمیه سمنان باعث افتخار شهروندان بوده و انشاله مراتب بالاتر همراه با رشد جهانی عاید مردم شود .