افتخار ما این است که هزینه های شفافیت را می پردازیم

  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
  • ۳۳۹ بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان:

 افتخار ما این است که هزینه های شفافیت را می پردازیم

سید مسعود سیادتی در سیصد و هفتادمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر سمنان با اشاره به اینکه فایل صوتی و اخبار شورای شهر به صورت پیوسته در اختیار عموم قرار می گیرد گفت: از افتخارات ما پرداخت هزینه های شفافیت است و اگر افرادی با تولید چند کلمه ی مردم ناپسند و سخیف با حیثیت افراد بازی می کنند باید از خدا بترسند.

وی تاکید کرد: افرادی که شایعه پراکنی می کنند شفاف اعلام کنند که رفتار انتقام جویانه شان از کجا نشات می گیرد زیرا این سطح از کینه را می توان در تاریخ تنها نزد بانویی به نام هند جگر خوار یافت.

وی افزود:ما معتقد به شفافیت هستیم اما آنها که پیگیر شفافیت هستند به ملت ایران و شهروندان سمنان توضیح دهند کجای کار آنها به مشکل مواجه شده است و یا کدام قراردادشان امضا نشده است که بدنبال انتقام هستند؛ این افراد باید از خدا بترسند زیرا از بین بردن حیثیت افراد کار سختی نیست و برای همگان امکانپذیر است.

سیادتی ادامه داد: از این دستگاه برای خود کیسه ای ندوخته ایم و اگر شما فرزند زحمت کشیده ، خون دل خورده و مدافع انقلاب،مدافع وطن و جانباز و برادر شهید این مملکت را بزنید چه اتفاقی می افتد ؟ هیچ اتفاق نمی افتد اما آسیاب به نوبت است.

فایل صوتی این نشست به روال همیشگی شورای پنجم  در سایت شورای اسلامی شهر سمنان قرار گرفت