اعضای شورا بهترین مشاور برای شهردار هستند

  • ۴ خرداد ۱۳۹۸
  • ۸۲۰ بازدید

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار؛

اعضای شورا بهترین مشاور برای شهردار هستند

 

?️در دیداراعضای شورای شهر با معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار سمنان به تعامل میان شهرداری و عمرانی استانداری تاکید شد

?️به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان،منوچهر فخری گفت: ارتباط مستمر و فیمابین ، نگاه منطقی و معقول تری را به دنبال خواهد داشت و در پیشرفت شهر بی تاثیر نخواهد بود.

?️وی خطاب به اعضای شورا گفت : با تدوین برنامه راهبردی و درنظر گرفتن استراتژی ، بصورت هدفمند برنامه های خود را به شهردار ارائه داده و بعنوان یک حامی درکنار شهرداری و شهر باشید.

?️معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار از تعامل بسیار خوب ناظم رضوی شهردار سمنان سخن گفت و افزود: خوشبختانه شهردارسمنان، شهرداری با تجربه و خوش فکر بوده که قدرت تعامل بسیار بالایی دارد و امیدواریم با تجربیات سازنده یکدیگر آنچه را که به نفع شهروندان است به اجرا بگذاریم.

?️فخری یکی از مهمترین اقدامات را انتقال زندان مرکزی نام برد و‌افزود: انتقال این کاروانسرای قدیمی از مواردی است که به شدت دنبال آن هستم تا با کمک شهرداری سمنان این امر محقق شود و‌شهرداری با برنامه ریزی دقیق و‌اجرای مسیر پیاده رو، شهر را از حالت ماشینی خارج و به انسان محور تبدیل کند چرا که شهر را انسان می سازد.

?️وی درخصوص اقدامات‌بسیار خوب شهرداری و‌شورا در بافت تاریخی گفت: بافت فرسوده و تاریخی هویت یک شهر هستند خصوصا سمنان که در مسیر
گردشگری و ۲۰ میلیون زوار حرم امام رضا(ع) قرار دارد توجه ویژه تری را می طلبد.