آزادی زیباترین کاروانسرای سمنان

  • ۵ آذر ۱۳۹۷
  • ۶۱۴ بازدید

جابجایی زندان سمنان تا پایان فروردین ۹۸
آزادی زیباترین کاروانسرای سمنان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان در این جلسه که با حضور با حضور دکتر همتی نماینده مجلس , دکتر دانایی فرماندار , دکتر سیادتی رییس شورای شهر , و مسئولین و مدیران اجرایی برگزار شد مقرر شد، وسعت زیربنای #زندان از ۴۵۰۰ متر به ۶۷۰۰ افزایش یابد .

رییس شورای شهرستان سمنان در حاشیه این مراسم گفت: اعتبار این #زندان صددرصد تامین شده است و با پیگیری های انجام شده مقرر شد حداکثر تا پایان فرودین جابجایی #زندان انجام شود.

محمد همتی افزود: همچنین مقرر شد جلسات مشترکی بین شهرداری -فرمانداری – شورای شهر – نماینده مجلس و سایر دستگاههای ذیربط برای تبدیل مکان فعلی #زندان در میدان سعدی به مرکز گردشگری تصمیمات اجرایی لازم گرفته است و قطعا با این اتفاق بر غنای گردشگری مرکزاستان افزوده خواهدشد .

وی در پایان تصریح کرد: در جلسه تاکید شد خدمات زندان از جمله آب، برق، گاز و فیبر نوری در اسرع وقت توسط دستگاههای ذیربط انجام شود.
فرماندار سمنان نیز گفت: ظرفیت ندامتگاه مرکز استان از ۳۰۰ نفر به ۵۰۰ نفر و مساحت از ۴۵۰۰ متر به ۶۷۵۰ متر افزایش می یابد.

سید عباس دانایی فرماندار سمنان با اشاره به اقدامات صورت گرفته از دستگاههای خدماتی ،از تکمیل احداث پست زمینی تامین برق ندامتگاه تا دوهفته دیگر،تکمیل انتقال خط گاز ندامتگاه،حفر و انتقال فیبر مخابرات به میزان ۵ کیلومتر خبر داد .

وی انتقال زندان درون شهری سمنان به خارج از شهر را به عنوان اولویت اول شهرستان در سال ۹۷ نام برد.