دوشنبه, 31 تير 1398
رو عنوان : منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بیان کرد؛
عنوان : تعامل و‌نگاه منطقی به مسائل و مدیریت شهری در گرو آموزش های لازم است.
کد خبر : ۱۳۳۴۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ 
ساعت : ۸:۵۵:۵۶
منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بیان کرد؛

تعامل و‌نگاه منطقی به مسائل و مدیریت شهری در گرو آموزش های لازم است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آموزش را لازمه پیشبرد اهداف سازمانی و ارتقا عملکرد دانست.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرسمنان، منوچهر فخری  بسیاری از مشکلات بوجود آمده را بخاطر عدم آموزش کافی دانست و گفت : در حقیقت این مشكلات ناشي از عدم اطلاع از وظايف و قوانين شوراهاست كه مسلما مي‌تواند بهره‌وري وكارايي اعضاي شوراها را پايين بياورد.

وی افزود: ما نیز در مشکلات ایجاد شده سهیم و مقصریم چرا که آموزش کافی و لازم از جانب ما صورت نگرفته ودر همین راستا و‌درجهت جلوگیری از هرگونه اختلاف و‌مشکلی، با هماهنگی دفتر امور شهری و روستایی کلاسهای آموزشی در زمینه های گوناگون برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری افزود: قطعا تمامی اعضای شورا در تمامی زمینه های عمرانی ، مالی فضای سبز تخصص نداشته و ما نیز چنین انتظاری از آنها نداریم، اما اگر بخواهیم مدیریت شهری موفقی داشته باشیم مشاوری بهتر از اعضای شوراهای شهر نخواهیم یافت.

فخری افزود: این هارمونی و ارتباط منطقی برقرار کردن بین فرهنگ ها و تخصص های مختلف منجر به خلق کار عمرانی و خدمتی ماندگار برای مردم خواهد شد.

وی درخصوص موضوع مهم بازآفرینی شهری گفت: متاسفانه در سمنان بدلیل یکسری مسائل و‌مشکلات هنوز این اعتبار اختصاص نیافته است. فرمانداران استان که بعنوان رئیس ستاد بازآفرینی شهری می باشند با تشکیل کارگروه وفعال نمودن آنها، گزارش ها را به استانداری ارائه نموده تا بتوانیم هر چه زودتر از این اعتبارات بهره مند شویم و قطعا هر شهرستانی تلاش مضاعفی داشته باشد زودتر به نتیجه خواهد رسید.

فخری در پایان عنوان کرد: خوشبختانه حضور شهرداران باتجربه ، اگاه و متخصص در این استان و هماهنگی ، تعامل و ارتباط منطقی بین آنها هرگونه اختلاف را از آنها دور نموده و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و هماهنگی دفتر امور شهری وشوراها بستری فراهم تا شهرداران و شوراهای اسلامی شهرها از تجربیات مثبت و سازنده شهرداری ها و شوراهای سایر استان ها استفاده نمایند.بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0