دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
رو عنوان : دریکصدوشصت ونهمین جلسه رسمی شورا صورت گرفت؛
عنوان : دیدارسرهنگ غلامحسین پاكدامن فرمانده انتظامی سمنان با اعضای شورا
کد خبر : ۱۳۰۹۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ 
ساعت : ۹:۳۷:۴۷
منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دریکصدوشصت ونهمین جلسه رسمی شورا صورت گرفت؛

دیدارسرهنگ غلامحسین پاکدامن فرمانده انتظامی سمنان با اعضای شورا

در دیدارسرهنگ پاکدامن با اعضای شورای شهر،برحفظ امنیت مناطق جنوب شهر وبافت فرسوده تاکیدشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، سید مسعود سیادتی رئیس شورای شهر گفت: امروزه پلیس ما،پلیس تحت امر نیست واین نشان دهنده آگاهی،قدرت ، تفکر وبرنامه ریزی این نیروهاست که شهری آرام و بدون دغدغه را فراهم آورده است.

نایب رئیس شورا دراین دیدار ضمن قدردانی از همکاری نیروی انتظامی در حفظ امنیت شهر بیان داشت: سمنان محل تردد ۱۵ میلیون مسافر و‌به تبع مصرف بیشترین سوخت در این مسیر است باید با همکاری یکدیگر خواهان شفاف سازی عوارض نیروی انتظامی و جرائم رانندگی از خزانه و اختضاص آن به شهر سمنان باشیم.

محمد زحمتکش دیگر عضو شورا نیز ضمن تاکید برحضور نیروی انتظامی در نظم و انضباط شهری اظهار داشت: با تعامل این نیروها و شهرداری در مناطق بافت فرسوده ،مناطقی که آسیب پذیری بیشتری نسبت به اماکن دیگر دارند شناسایی تا در اولویت اقدامات شورا و شهرداری قرار گیرند.

عباسعلی طالب بیدختی گفت:کشور دچار بحران اقتصادی و بحران قانون است ،هرچه اقتصاد تضعیف شود مشکلات جرم و جرائم نیز بیشتر شده و وظیفه شما را سنگین تر می نماید و از حضور فعال گشت نیروی انتظامی در مکان های مختلف در سطح شهر قدردانی کرد.

مهدی خراسانیان نیز از امنیت اجتماعی و امنیت مرزی سخن گفت و افزود: امنیت اجتماعی به مراتب سخت تر است چراکه نوع ارائه خدمات در سطح شهر و سروکار داشتن با همه نوع قشر جامعه بسیار گسترده و مشکل است و از حضور این نیروهای فعال علی الخصوص در برقراری امنیت نسبی در بافت جنوب شهر تشکر کرد.

مجید نظری برنامه ریزی درست را دغدغه اصلی شورا دانست و‌افزود: خوشبختانه با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری تا حدودی امنیت در مسکن مهر برطرف شده است و‌خواهان ارائه گزارش درحوزه امنیتی درمناطق مختلف شهری شد.

محمدهمتی سخنران پایانی این دیدار نیز گفت: متاسفانه شهروندان ما دنبال قهرمان می گردند، با حضور نیروی های انتظامی ضریب امنیت نسبی در سمنان حاکم شده است و امیدواریم با همکاری مشترک بین همه مردم و نیروهای مجری نتیجه بیشتر و‌بهتری حاصل شود.

 در پایان سرهنگ پاکدامن ضمن تبریک مجدد روز شوراها و قدردانی از همکاری و مساعدت شورا و شهرداری با مجموعه نیروی انتظامی در راه اندازی کلانتری ۱۲ ، به ارائه گزارش و‌پاسخگویی به سوالات اعضای شورا پرداخت.بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0