دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
PreTitle : عباس آل بویه در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان میامی؛
Title : بخشی از آسیب های ناشی از سیل،ازضعف مدیریتی است
News Code : ۱۳۰۸۷
Date :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ 
Time : ۸:۴۱:۲۳
Source : روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان

Ratings Average :  ۰ |  Ratings Submitted :  ۰

عباس آل بویه در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان میامی؛

 

بخشی از آسیب های ناشی از سیل،ازضعف مدیریتی است

 

رئیس شورای اسلامی استان ازمناطق سیل زده حسین آباد کالپوش و تلوبین بازدید و درجریان مشکلات آنها قرارگرفت.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، عباس آل بویه ضمن بازدید از این مناطق و اظهار همدردی با مردم سیل زده گفت : وظیفه شوراها جمع آوری مشکلات حوزه استحفاظی ، اولویت قراردادن آنها ، ارجاع به مسئولین و پیگیری آن می باشد.

 

وی تجاوز به بستر و حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها ، تغییر مسیر رودخانه و عدم رعایت اصول صحیح و قانونی را از جمله عوامل موثر در بروز سیل‌های اخیر دانست و گفت : استان ما ششمین استان از نظر وسعت است  حوادث غیر مترقبه در طبیعت نیز وضعیتی فاجعه‌انگیز ایجاد می کنند به نحوی که شیرازه زندگی روزمره مردم از هم گسیخته شود .

 

آل بویه  ادامه داد : اگر مشکلات و مسائل احتمالی ناشی از بحران پیش‌بینی نگردند علاوه بر صدمات روحی روانی ،هزینه بازسازی و ترمیم صدمات ناشی از بحران نیز بسیار بالا خواهد بود.

 

رئیس شورای اسلامی استان اظهار داشت :  بسیاری از حوادث و آسیب‌هایی که براثر سیل اخیر بر کشورمان وارد شد به دلیل ضعف مدیریت بوده و بسیاری نیز دست‌ساز انسان‌ها است بنابراین در این گونه حوادث تنها یک دستگاه مسئول نیست و باید سایر سازمان‌ها، دستگاه‌ها، نهادها و ارگان‌ها به وظایف ذاتی خود عمل کنند .

 

آل بویه  تاکید کرد: افزایش هماهنگی سازمان های مختلف، برگزاری دوره های آموزش های همگانی برای کارکنان ادارات و عموم مردم می توانددر کاهش این گونه حوادث راهگشا باشد.Back                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0