دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
رو عنوان : دکتر سید مسعود سیادتی رئیس شورای اسلامی شهر سمنان عنوان کرد؛
عنوان : عملكرد مثبت شهرداری سمنان مورد بی مِهری مدیران استانی و شهرستانی قرار گرفت
کد خبر : ۱۲۹۴۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ 
ساعت : ۸:۵۸:۳۶
منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر سید مسعود سیادتی رئیس شورای اسلامی شهر سمنان عنوان کرد؛

عملکرد مثبت شهرداری سمنان مورد بی مِهری مدیران استانی و شهرستانی قرار گرفت

 

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در خصوص نادیده گرفتن عملکرد شهرداری انتقاد کرد و از مجموعه مدیریت شهری گلایه مند شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، سید مسعود سیادتی پیرامون عملکرد شهرداری در ایام نوروز و مدیریت بحران سیل اخیر گفت : نادیده گرفتن اقدامات شهرداری در اجرای جشنواره های فرهنگی، برگزاری موسیقی سنتی در میدان ارگ ،اجرای برنامه های شاد کودکانه،کارناوال عروسکی در راستای داشتن شهری شاد و مفرح و جذب مسافر و گردشگر بی انصافی است.

وی افزود:متاسفانه  قصور برخی دستگاههای متولی در اجرای وظایف خود و واگذاری آن به شهرداری،شورا و شهرداری را متحمل  هزینه هنگفتی کرده است ،با این وجود شهرداری توسط سازمان فرهنگی ورزشی ، اجتماعی خود برنامه های مختلفی را در طول سال در سطح شهر اجرا و با کمک به دستگاههای متولی اقدامات موثری را انجام داده است .

سید مسعود سیادتی در خصوص عملکرد شهرداری و سازمان های تابعه در بارندگی های اخیر گفت : خوشبختانه همراهی مجموعه شهرداری و خروجی مثبت آن به لحاظ فعالیت های صورت گرفته در جهت جلوگیری از وقوع سیل بسیار موثر بود و جا دارد از زحمات و تلاش های بی وقفه همه نیروهای شهرداری تشکر وقدردانی کرد.

این مقام مسئول افزایش گردشگران و مسافران نوروزی را در نتیجه فراهم شدن بستر مناسب توسط شهرداری عنوان کرد و گفت: شهروندان و مدیران ما باید بدانند توسعه رونق گردشگری،احیا استخرها و باغ راه ، اصلاح معابر و افزایش این تعداد مسافر در شهر، اسکان مسافران نوروزی در نتیجه آماده سازی بستر مناسب توسط شهرداری بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: گلایه من به آن معنا نیست که زحمات همکارانم در دیگر دستگاههای اجرایی را نادیده بگیرم اما بی مهری به عملکرد مثبت شهرداری سمنان در ایام نوروز هم مانع از انتقاد نیست.

رئیس شورای شهر ادامه داد :در کشور ما برخی از رویه های اشتباه در مدیریت شهری  به قدری متدوال و پذیرفته شده که به موضوع عادی تبدل شده است، به همین دلیل کمتر کسی به فکر تغییر و اصلاح آن ها بر آمده که یکی از این اشتباهات واگذاری برخی مسئولیت های دستگاههای ذیربط به شهرداری هاست و در پایان کمترین لطف به شهرداری ها می شود.

سید مسعود سیادتی داشتن شهري توسعه يافته  را بر پایه رفاقت ،صمیمیت و همکاری متقابل خواند و گفت : داشتن شهری شاد، توسعه یافته با کمترین موانع نیاز به حمایت و همدلی تمامی دستگاههای اجرایی دارددر غیر این صورت پیشبرد امور سخت و راه به جایی نخواهد برد.

 

 

 بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0