دوشنبه, 5 فروردين 1398
رو عنوان : با ورود اعضای شورای اسلامی و شهردار سمنان صورت پذیرفت؛
عنوان : مامن امن معتادان خیابان كهنه دژ 13 ناامن شد.
کد خبر : ۱۲۷۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ 
ساعت : ۱۲:۲۲:۳۵
منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با ورود اعضای شورای اسلامی و شهردار سمنان صورت پذیرفت؛

مامن امن معتادان خیابان کهنه دژ 13 ناامن شد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ،مامن معتادان کهنه دژ 13 به مکانی ناامن برایشان تبدیل شد.

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان با اعلام این خبر گفت : متاسفانه  خانه‌های قدیمی، متروکه و بدون صاحب ، که چهاردیواری مناسبی ندارند،بهترین مکان برای معتادان و افراد بی خانمان بوده و محلی برای تجمع انواع آلودگی ها شده است .

سید مسعود سیادتی افزود : در هر شهری  به تناسب جمعیت و وسعت اماكنی وجود دارد كه ممكن  است مخروبه هم نباشد ولی به پایگاهی برای توزیع مواد مخدر تبدیل شده است . متاسفانه به دلیل بی توجهی به این معضل اجتماعی، امروز شاهد تبدیل شدن این اماکن به محلی برای حضور معتادان و افزایش آسیب‌های اجتماعی هستیم و به همین دلیل بیشتر اهالی منطقه نیز خواستار پاکسازی این اماکن هستند. که این موضوع نیاز به توجه بیشتر از سوی مسئولین ذیربط دارد.

این مقام مسئول  اعتیاد را بزرگترین معضل جامعه دانست و  افزود : با پیگیری های مکرر اهالی خیابان کهنه دژ 13 و حضور اعضای شورا وشهردار سمنان و بازدید از محل مذکور ، این ملک رها شده که میزبان شبانه معتادان شده بود تخریب و پاکسازی شد .

سیادتی در پایان ضمن قدردانی از پیگیری های اهالی کهنه دژ 13  و همکاری شهرداری منطقه یک گفت :  تمامی دستگاههای اجرایی و متولیان امر باید برای بازگشت این افراد به جامعه به عنوان سرمایه‌های کشور عمل کنند.بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0