دوشنبه, 5 فروردين 1398
عنوان : رئیس شورای اسلامی شهر سمنان خبر داد :
زير عنوان : اختصاص و تامین اعتبار مالی جهت خرید و نصب چهار عدد دوربین ترافیکی در سطح شهر کلید خورد .
کد خبر : ۱۲۲۲۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ 
ساعت : ۸:۲۸:۳۷
منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان خبر داد :

 

اختصاص و تامین اعتبار مالی جهت خرید و نصب چهار عدد دوربین ترافیکی در سطح شهر کلید خورد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان ، در جلسه یکصد وبیست وسوم شورای اسلامی شهر سمنان با اختصاص و تامین اعتبار جهت خرید و نصب دوربین ثبت تخلفات موافقت شد .

دکتر سید مسعود سیادتی افزود : با اجرای این طرح علاوه بر کنترل تخلفات رانندگی ، روان سازی سازی ترافیگ در خیابان ها نیز صورت خواهد گرفت .

وی به دو قشر آسیب پذیر جامعه در استان اشاره کرد وگفت : بر طبق گزارشات واصله ، موتورسواران و عابران پیاده دو قشر آسیب پذیر می باشند که بیشترین مرگ و میر ناشی از تصادفات را شامل می شوند .

این مقام مسئول بر اهمیت همه دستگاههای مرتبط جهت رسیدن به فرهنگ ترافیکی تاکید و اظهار داشت : شهرداری تنها نهادی است که همپای نیروی انتظامی است و در خط کشی معابر و روان سازی ترافیک همکاری قابل توجهی داشته است در صورتیکه تمامی نهادها و ارگان ها باید در فرهنگ سازی بیشتر ، تعامل ، همکاری و مشارکت  بیشتری با نیروی انتظامی داشته باشند .

سیادتی بیان کرد : پدران و مادران قانونمند با رعايت قوانين و مقررات در عمل به آداب اجتماعي ، الگوي مناسبي خصوصا در عرصه ترافيک براي فرزندان خود بوده و تعامل نهاد تربيتي خانواده با پليس در راستاي بهبود نظم و فرهنگ ترافيکي و همچنين آموزش صحيح فرزندان در زمينه مقررات راهنمايي و رانندگي موثر خواهد بود.

رئیس شورای شهر اظهار کرد : در همین راستا شهردای سمنان جهت تسهیل تردد و افزایش ایمنی در معابر شهری و تسهیل در اعمال قانون و نظم ترافیکی نسبت به  اختصاص و تامین اعتبار جهت خرید چهار عدد دوربین ثبت تخلفات در مکان های پرتردد در سطح شهر موافقت کرد .

 بازگشت                   
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0